SportU LEGENDARNOJ DVORANI PROSLAVILI DESETU POBJEDU U NIZU

Jazine Arbanasi ne znaju za poraz – do 30 razlike odveli su ih Franko Šango i Bruno Markulin

15. prosinca 2019. - 09:45
jazina_sibenik15-280916

JAZINE ARBANASI – UNIVERSITAS 101:71( 23:24, 26:19, 20:16, 22:12).

ZADAR – Dvorana Jazine. Gledatelja 100.

JAZINE ARBANASI: Došen 4, Ušić 17, Markulin 18, Šango 25, Krstanović 13, Mrkić 4, Erslan 5, Šoba , Jurica 15, Milin. Trener: Jakov Borčić.

UNIVERSITAS: Gvizdičić 7, Mamić 19, Perkušić 9, Šarić 11, Rakčić 19, Barac , Štambuk 3, Putnik 3, Bulić, Botica. Trener: Milan Karakaš.

Na samom početku susreta vodila se ravnopravna borba, domaća momčad je prvu četvrtinu izgubila za jedan koš, a onda je sve preokrenula! Trebalo je nekih 15-tak minuta da se „slomi“ otpor gosta, što se i dogodilo na kraju druge četvrtine, kada je rezultat glasio 49:43, da bi se rapidno povećavala prednost u posljednje dvije četvrtine.

Domaćine su do pobjede predvodili najbolji igrač susreta Franko Šango koji je zabio 25 koševa, te Bruno Markulin s 18 koševa. Kod gosta bolji od ostalih bio je Ante Mamić s 19 koševa.

Ovo je deseta „jubilarna“ pobjeda Jazine Arbanasa, nemaju niti jedan poraz i uvjerljivo vladaju ovom ligom na čijem su vrhu s maksimalnih 20 bodova.

18. travanj 2024 04:00