SportU IVANBEGOVINI

‘Kamen‘ bio pretvrd za ‘Primorac‘: Kovačić zabio prvi zgoditak, a kasnije još - dva!

20. svibnja 2023. - 22:19

KAMEN – PRIMORAC 5:3

IVANBEGOVINA – Igralište Ivanbegovina. Sudac: Matoš Jurica (Split). Pomoćnici: Hajduk i Kaleb.

Strijelci: 1:0 Kljenjak (14), 1:1 Pavlović (30), 2:1 Kovačić (38), 3:1 Kovačić (46), 3:2 Mandow (59), 4:2 Kovačić (76), 4:3 Mrkić (84), 5:3 Marinović (86).

KAMEN: Guć, Perić, M. Kujundžić, Bauk, Kljenak (od 79. Marinović), B. Kujundžić, R. Kujundžić, Kovačić, Dumančić (od 89. Marković), Žužul, Nenadić (od 79. Rako). Trener: Mario Kujundžić.

PRIMORAC: Čulin, Mandaw (od 71. Stura), Kulaš, Birkić, Vodopija, Lazarevski, Mrkić, Novosel, Gašpar, Pavlović (od 50. Koceić), Okechukwu (od 63. Banđen). Trener. Mirko Labrović.

Iako su postigli tri zgoditka igrači Primorca izgubili su utakmicu. Ekipa trenera Mirka Labrovića imala je neodlučan rezultat sve do 38. minute, kada se doslovno ‘otvorilo‘ domaćem igraču Miru Kovačiću, koji je zabio prvi zgoditak u toj minuti, a kasnije još - dva.

Kovačić je bio najbolji igrač susreta. Nakon što su domaćini poveli i 4:2 mladi i nadareni Šime Mrkić je smanjio rezultat u 84, no konačni rezultat ovog po golovima zanimljiva susreta postigao je domaći igrač Marinović u smiraj susreta.

26. travanj 2024 17:25