Konačni zgoditak postavio Bašić u sami smiraj utakmice!

16. studenog 2022. - 17:59

SABUNJAR ŠKABRNJA 91 4:2

PRIVLAKA – Igralište Sabunike. Sudac: Tadija Babić. Pomoćnici: Galac i Brkić.

Strijelci: 1:0 Miletić (7), 1:1 P. Jurić (62), 1:2 F. Bilaver (76), 2:2 Kovač (80), 3:2 Kovač (81), 4:2 Bašić (89).

SABUNJAR: Žilić, S. Glavan, Aleksić, Mustać (od 46. Pinčić), Miletić, Kovač, J. Jurlina, M. Jurlina, Bašić, Škara (od 69. Vrsaljko), Bugarija. Trener: Jurica Lonić.

ŠKABRNJA: 91: J. Škara, Brkić, T. Jurić, Mišolongin, F. Bilaver (od 84. Žilić), Ivković, Š. Šjkara, I. Bilaver (od 60. P. Jurić), K. Bilaver, Lamešić, Knežević. Trener: Marijan Lamešić.

Odigran zaostali susret 10. kola na Sabunikama u Privlaci između domaćeg Sabunjara i Škabrnje 91 bio je cijelo vrijeme korektan, iako je zbog kiše teren bio klizav, a igrači su zbog ‘proklizavanja‘ teško kontrolirali loptu. Domaći su u početnoj fazi susreta imali više od igre kada su iz jedne lijepe akcije izigrali gostujuću obranu, a Luka Miletić je to iskoristio i postigao vodstvo od 1:0, u sedmoj minuti.

U nastavku su igrači Škabrnje imali lijepih trenutaka u igri, ali bez gola. Tek s uvođenjem nadarenog Petra Jurića, gosti su ‘poravnali‘ u 62. minuti. Vodili su do trenutka kada je na scenu stupio domaći igrač Kovač i sa dva zgoditka preokrenuo rezultat, da bi konačni postavio Bašić svojim zgoditkom u sami smiraj utakmice u 89. minuti za velikih 4:2.

18. travanj 2024 20:42