SportEVO KAKO JE BILO...

Košarkaši Sonik Puntamike u drugom su kolu HT Premijer lige na domaćem terenu svladali Šibenku rezultatom 63:49

25. rujna 2021. - 21:08

Na ono što se trener domaćih Stipe Kuliš žalio, a to je da njegovi igrači energetski slabo stoje, nije se pokazalo istinitim jer su ga njegovi igrači, barem što se tiče prvog poluvremena - demantirali.

Bio je to pravi borbeni i napadački orijentirani sastav, a ton igri davali su Pavle Marčinković i Ivan Vučić, dakako uz potporu ostalih u petorki. Poluvrijeme je završeno s 32:19, tako da su Šibenku i pored burnog reagiranja trenera Milačića na svoje igrače, limitirali na ubačenih 19 koševa za 20 minuta, ni koš po minuti.

Drugi dio susreta igrači „Punte“ su nešto slabije „odradili“ no ni u kom slučaju nisu dozvolili iznenađenje, pobjeda je zaslužena, a to je dokaz da se samo teškim i marnim radom može doći do igre i pobjede.

Najbolji kod Sonik Puntamike bio je Pavle Marčinković s 21, a kod Šibenke Domagoj Bašić s 12 postignutih koševa.

SONIK PUNTAMIKA – ŠIBENKA 63:49 (16:7, 16:12, 22:13,9:17)