Sport"LIŠANE 2022"

Malonogometni turnir: poznati finalisti; u polufinalu nedostajalo dobre igre i ‘nogometne predstave‘

Piše Marko Ledenko - Mane
5. kolovoza 2022. - 10:38

U polufinalnim utakmicama gledatelji su očekivali vrhunske malonogometne predstave, ali su ostali uskraćeni u svojim nadanjima i očekivanjima. U obje utakmice Young Boys graditeljstvo Ilić i Dobra klopa Kanela u svim elementima igre, nadigrali su svoje protivnike Lišane i Piramatovci mesnice Musić.

Young Boysi su na krilima udarnog i nezaustavljivog tandema Matea Šuška i Josipa Stojčevića , pregazili odličnu ekipu Piramatovci mesnice Musić. Lišane su imale veliku podršku domaćih navijača i to im je bio dodatni motiv više da pobjede moćnog protivnika Dobru klopu Kanela iz Raštana. Stipe Čirjak se pobrinuo da utiša domaće navijače , jer je odmah u četvrtoj minuti matirao domaćeg vratara Radaša za vodstvo Kanele 1 : 0. Pred kraj prvog poluvremena Stipe Čirjak postiže svoj drugi pogodak za vodstvo Kanele 2 : 0 .

U početku drugog poluvremena Lišane su krenule žestokim pritiskom da poravnaju rezultat , ali sve je ostalo na pokušajima , gledatelji su vidjeli da je Kanela bolja i kvalitetnija ekipa. U nastavku utakmice Kanela je stvarala šanse i povećala vodstvo na 4:1. Luka Nimac - Đimi svojim pogotkom samo je ublažio poraz svoje ekipe Lišane . Kanela je pobijedila 4:2 i zasluženo se plasirala u veliko finale. Na turniru sudjeluje rekordnih 47 ekipa , od toga 32 seniorskih i 15 dječjih.

U subotu. 6.08 na rasporedu je finalna večer djece i seniora.