SportDEBELJAK: FINALE

Malonogometni turnir "Torba 2022": Zagora promet i Zlatna luka najbolji, slavilo se bakljadom i vatrometom!

25. lipnja 2022. - 09:47

Tradicionalni malonogometni turnir SC "Torba 2022" , koji se igrao na specifičan način uz mantinelu i sa tri igrača u polju u svakoj momčadi, završen je finalnom večeri. Na turniru u Debeljaku okupilo se 53 momčadi seniora. U natjecanju djece - rođeni 2010. godine i mlađi sudjelovalo je osam sastava. Prvo mjesto na natjecanju seniora osvojio je sastav Zagora promet, koji je u finalu nakon boljeg izvođenja penala svladao momčad Mazalice i zaslužio novčanu nagradu od deset tisuća kuna. Uakmicu za treće mjesto odlučivali su kazneni udarci nakon kojih je Salamanca svladala CB Špar.

U finalu dječjeg turnira Zlatna luka je minimalno slavila protiv Hrvatskog viteza dok je treće mjesto osvojio Dalmatinac iz Crnog.

Pojedinačne nagrade:

Najbolji igrač seniorskog turnira je Kristijan Čvrljević (Zagora promet), a Roko Baljak (Magneti) je najbolji strijelac. Dobitnik glavne nagrade, a riječ je o dresu Marka Livaje, je Jakov Knežević. Nagrada za fair play je pripala momčadi Dual Zadar. Najbolji igrač i strijelac dječjeg turnira je Šime Ročak iz Zlatne luke.

Zanimljivo da su i suci Krešimir Zrilić i Damir Lerga primili prigodne pehare. Nakon dodjela nagrada uslijedila je bakljada i vatromet, te koncert Zorana Jelenkovića.