SportGOOOL!

HRVATSKA - ŠPANJOLSKA 3:5; Španjolci ekspresno zabili dva pogotka, ‘vatrenima‘ će trebati novo čudo!

Piše JL/SN
28. lipnja 2021. - 20:22

106' Velika šansa za Hrvatsku. Pašalić je proigrao Budimira, ali njegov udarac prolazi pored gola

106' Počeo je drugi produžetak

105' Kraj prvog produžetka

103' Gol za Španjolce. Oyarzabal je zabio za 5:3 i čini se da će "vatrenima" trebati još jedno čudo

101' Izmjena kod Španjolaca, iz igre će Busquets, a u igru Rodri

100' Gol uza Španjolsku! Brekalo je krivo procijenio let lopte, ona je sjela Morati na nogu, a španjolski napadač ne griješi

97' Velika prilika na drugoj strani, ali Olmov šut blokira Ćaleta-Car

96' Oršić je sjajno prošao po lijevoj strani i poslao loptu u sredinu, Kramarić je pucao, ali Simon je nevjerojatno obranio

92' Oršić puca s ruba šesnaesterca, ali njegov udarac odlazi preko gola

------------------------------------

90+6' Utakmica je gotova. Igrat će se produžeci

90+2' GOOOOOOOOOL! Mario Pašalić zabija glavom za 3:3 nakon ubačaja Oršića

90' Igrat će se još šest minuta sudačke nadoknade

88' Izmjena kod Španjolaca. Iz igre će Ferran Torres, a u igru Oyarzabal

85' GOOOOOL! Modrić je prošao po desnoj strani i ubacio loptu u sredinu, nastala je gužva ispred Simonovog gola, a Orišićev udarac prešao je gol liniju te je Hrvatska smanjila na 2:3

83' Žuti karton za Ćaletu-Cara

79' Dvostruka izmjena i kod Hrvatske. Iz igre izlaze Kovačić i Vlašić, a u igru ulaze Budimir i Pašalić

78' Dvostruka izmjena u redovima Španjolske. Iz igre će Gaya i Koke, a u igru će Alba i Ruiz

77' Gol za Španjolsku. Gvardiol nije bio postavljen gdje je trebao, jer je potražio osvježenje. Španjolci su to primijetili i brzo izveli slobodan udarac, Ferran Torres je odnio loptu ispred Gvardiola i lagano je pospremio iza leđa Livakovića

74' Nova promjena kod "vatrenih". Na teren će Brekalo umjesto Juranovića, a Hrvatska će sada prijeći u sustav s tri stopera

73' Žuti karton za Brozovića zbog prigovora

71' Mijenja i Luis Enrique. Iz igre će strijelac prvog pogotka Pablo Sarabia, a u igru će Dani Olmo. Također izlazi i Garcia, a ulazi Pau Torres

67' Velika prilika za Gvardiola kojeg je Vlašić sjajno poslužio, ali Simon odlično brani

67' Izmjena u redovima Hrvatske. Iz igre će danas ponovno neuvjerljivi Rebić, a u igru će Mislav Oršić

66' Brozović je sada dao za Rebića na lijevoj strani, ali njegov udarac je loš i Simon ga lagano kroti

57' Gol za Španjolsku. Hrvatska je od početka drugog dijela imala problema s ubačajima s lijeve strane i to ju je koštalo. Torres je ubacio, a Azpilicueta iz blizine pogodio glavom za 2:1

52' Španjolska je odlučnije ušla u drugo poluvrijeme i hrvatska obrana ima problema

46' Počelo je drugo poluvrijeme. Dalić je napravio jednu promjenu, umjesto Petkovića na terenu je Andrej Kramarić

45+1' Završilo je prvo poluvrijeme, rezultat je 1:1

45' Igrat će se još minuta sudačke nadoknade u prvom dijelu

45' Kovačić je dao sjajnu loptu Rebiću u prostor, ali Simon pravovremeno istrčava i rješava situaciju

44' Juranović je sada ubacio s desne strane, ali Rebić nije uspio stići do lopte

38' Gol za Španjolsku. Rebić je izašao iz igre da bi popravio opremu, a Španjolci su odmah stvorili šansu. Prvo je Livaković odlično obranio udarac Gaye, ali onda je Sarabia zakucao odbijenu loptu u mrežu

40' Pogodak nam se dogodio za vrijeme dok je Ante Rebić bio izvan terena, mijenjao je opremu, tj. kopačke... Šteta, velika šteta da nismo zadržali vodstvo do odlaska na odmor.

38' GOOOOOOL! Španjolska je izjednačila. Nikako nismo mogli izbaciti loptu van, zabio je Sarabia. Gayi je obranio Livaković, ali na Sarabijinom udarcu više nije bilo spasa...

37' Gaya i Azpilicueta su sada iskreirali jednu mini-nevolju pred Livakovićem, odbilo se to od igrača Chelseaja u gol-aut-

35' Mirno rješavamo svaku eventualnu opasnost, kao što je sad Juranović vratio Livakoviću nakon potencijalno opasnog izlaska Sarabije.

32' Pohvaliti moramo - Nikolu Vlašića zasad. To je naš x-faktor danas, jasno, uz čitavu momčad iza sebe... Luka, Broz, Kova... Bez ijedne zamjerke!

-----------------------

22' Nevjerojatna pogreška španjolskog vratara! Preživjeli smo opasan početak Španjolaca i poveli!

20' GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Hrvatska vodi, lopta je ušetala u gol Unaija Simona! Nevjerojatno vodstvo, Pedrijev povratak, Simon nije vidio loptu i to je 1:0.

19' VELIKA PRILIKA ZA MORATU! Glavom Morata, ali Vida je to blokirao. Lopta ga je pogodila u ruku, ali ona je bila u prirodnom položaju. VAR to nije kontrolirao.

18' Uzeli smo loptu bar malo, izašli preko Rebića, Petkovića i Vlašića, ali smo se ubrzo vratili pred Livakovića.