SportZADAR MASTERS 2020

Nakon dva kola MORH 45 i Voštarnica imaju po dvije pobjede, Giergia će za finale biti i te kako spreman

Piše Branko Tabak
22. veljače 2020. - 19:52

Nakon drugog dana turnira veteranki i veterana iskristalizirali su se favoriti za odličja.

U kategoriji 45+ MORH 45 je ponovio bio uvjerljiv. Ovoga puta na drugoj strani bila je ekipa Kočevski Medvedi. MORH-ovci su slavili 28-79. Do duge pobjede stigla je i Voštarnica i to protiv ekipe Ivanića. Zadrani su bez Pina Giergie slavili 46-37.

Nakon dva kola MORH 45 i Voštarnica imaju po dvije pobjede i u nedjelju će u 11:15 sati u izravnom dvoboju odlučivati o prvom mjestu. Iz pouzdanih izvora saznajemo kako će Giergia za finale biti i te kako spreman.

Utakmica se igra u dvorani 1. Ivanić i Kočevski Medvedi će u susretu trećeg kola odlučiti komu će pripasti treće mjesto i brončana medalja. Ovaj susret na rasporedu je u nedjelju s početkom u 12:30 sati u dvorani 2.

Najbolji strijelac kategorije 45+ nakon dva odigrana kola je Marko Šamanić s 38 poena.

18. travanj 2024 14:54