SportPRVA ŽNL

Odigrana je posljednja, zaostala utakmica 4. kola u kojoj je Sabunjar slavio nad ekipom Hajduka iz Pridrage!

11. listopada 2023. - 20:59

SABUNJAR – HAJDUK 3:0

PRIVLAKA – Igralište Sabunike. Sudac: Slaven Čirjak. Pomoćnici: Čačić i Katuša.

Strijelci: 1:0 Kovač (26), 2:0 Glavan (45), 3:0 Miletić (88).

SABUNJAR: Viduka, Brkić, Bandalo, Kovač (od 88. Mišolongin), J. Jurlina, Lisica (od 64. Čirjak), M. Jurlina, Bašić, Škara, Bugarija. Trener: Jurica Lonić.

HAJDUK: Karlić, Zekan, Paleka (od 87. Remšak), T. Baždarić, Buljat, Kokić (od 46. M. Zubčić), Viduka (od 66. Čulina), Zubčić, M. Baždarić, Narančić, Srzić. Trener: Marko Moravčić.

Odigrana je posljednja - zaostala utakmica 4. kola u kojoj je Sabunjar na svojim Sabunikama slavio nad ekipom Hajduka iz Pridrage. Prvi trenuci susreta nisu nagovješćivali visoki poraz Hajduka, jer su oni imali inicijativu, dojma smo bolje su stajali na terenu. No domaćini su u 26. minuti izveli jedan dobar napad koga je Kovač pretvorio u zgoditak za vodstvo. Do pred kraj prvog djela susreta nije se mijenjao rezultat nego na početku drugoga kada je Glavan zabio za 2:0, a treći zgoditak je pao u smiraj susreta (88 minuta) za konačni rezultat ovog zanimljivog dvoboja. Što reći nego da se igralo fer i korektna utakmica i zaslužena pobjeda domaćina, dok su gosti igrali dobro da kaznenog prostora domaćina.