Ostaje li Roko Jurić u Gorici, donedavni igrač HV Posedarja, posljednjih 10-tak dana je na probi...

Piše I. Gjergja
17. siječnja 2022. - 12:53

Donedavni igrač HV Posedarja, Roko Jurić, posljednjih 10-tak dana je na probi u prvoligašu HNK Gorici iz Velike Gorice.

Osim treninga i provjere od strane struke ovog kluba Roko je odigrao jednu pripremnu utakmicu za Goricu sa slovenskim prvoligašem Radomljem, koju su pobijedili 4:0.

Roko je igrao u drugom poluvremenu, imao priliku zabiti zgoditak u 62. minuti, a upisao je asistenciju u 72. minuti kada je sve učinio da Gorica povede 3:0. Nakon susreta rezultatom i prikazanim na terenu kao i prinovama na probi među kojima je i Roko, bio je zadovoljan trener Krunosalav Rendulić, kazavši:

-Što se tiče momaka na provjeri, dojam je pozitivan. Zadovoljan sam igrom i prikazanim od strane Roka Jurića. Dobar je, ima prostora za napredak. Ostaje i dalje s nama, a hoće li ostati vidjeti će se, kazao je trener Rendulić.

26. travanj 2024 03:14