Pakoštanska "petica" palim Herojima u Čistoj Velikoj

Piše I.G.
30. ožujka 2023. - 17:50

HREOJI 2007 – PAKOŠTANE 3:5

ČISTA VELIKA – Sškolska dvorana. Sudac: Damir Jokić (Dicmo), Marko Bošnjak (Kaštel Štafilić).

Strijelci: 0:1 Nović (2), 1:1 Bbac (9), 1:2 Horvat (10), 2:2 Zekonjić (12), 2:3 Horvat (13), 3:3 Zekonjić (15), 3:4 M. Šari (32), 3:5 Maksan (37).

HEROJI 2007: Baričić, Rakić, Kresović, Zekonjić, Junaković, Šimit, Kuman, Babac, Zurak, Pešić.

PAKOŠTANE: J. Šarin, M. Šarin, Maksan, Nović, Škara, Rosan, Horvat, Barešić, Čirjak, Kalac.

Veliku pobjedu ostvarili su u čistoj velikoj igrači Pakoštana nad Herojima 2007 iz Vodica i tako učvrsti svoj status na devetom mjestu lige.

Utakmica je bila zanimljiva jer su se nadigravali jedni i drugi, Pakoštane je vodilo, a Heroji 2007 su stizali rezultat, da bi u posljednji pet minuta (od 32 do 37. minute) polučili dva zgoditka za pobjedu.

Posljednje 22 kolo Pakoštane će odigrati sa Šibenikom sljedeći vikend.

04. svibanj 2024 12:18