SportODLIČAN REZULTAT

Petra Maričić, članica badmintonskog kluba Zadar, osvojila je srebro na MAX BK Concordia ligi!

Piše Zadarski.hr
2. ožujka 2023. - 14:42

Prošlog mjeseca, točnije 25.02. u Badminton centru MAX, BK Concordia i Kawasaki badminton Adria, organizirali su rekreativni turnir u sklopu MAX BK CONCORDIA lige.

Na turnirima su sudjelovala 102 igrača u svim disciplinama, tj. MS, MD, WS, WD i XD. Turnir se igrao u 2 kategorije A (napredni) i B (rekreativci).

Petra je sudjelovala na WD (partner iz BK Purger) i XD (partner iz BK Concordia).

Nije imala puno sreće u XD pa je izgubila u grupnom natjecanju. WD je međutim bio veliki uspjeh za parove. Dobili su sve utakmice u grupnoj fazi i završili na prvom mjestu u svojoj skupini. U glavnom turniru stigli su do finala i osigurali srebrnu medalju.

Rezultati su dostupni online na turnirskom softveru.

19. travanj 2024 14:33