SportTREĆA LIGA

Pogotkom kapetana Luke Klanca posedarski "vitezovi" osvojili tri nova boda!

4. rujna 2021. - 19:57

HV POSEDARJE – OSK 2:1 (1:1)

POSEDARJE – Igralište „Gordan Demo“. Gledatelja 80. Sudac: Dario Kulušić (Šibenik) 8. Pomoćnici: Štampalija i Severinski. Delegat: Gabrilo.

Strijelci: 1:0 Rodić (13), 1:1 Tadić (34), 2:1 Klanac (60).

Najbolji igrač: Luka Klanac (HV Posedarje).

HV POSEDARJE: K. Jurjević (7), Pedišić (7), Klanac (7,5), I. Brkić (7,5), Rodić (7) (od: 69 Smokrović -), Rončević (7), (od 79. Ivandić-), J. Brkić (7), od 84. Kevrić-), Tokić (7), J. Jurjević (7), K. Torbarina (7,5). Trener: Josip Butić 7,5.

OSK: Cvrlje (7), Ercegović 6 (od 59. Grčić-), Bitunjac (6) od 59. Vukušić -), Barać (6,5), Marunica (6) od 72. P. Bašić -), Tadić (7), Vidović (6) od 81. Norac – Kljajo-), Radman (6), L. Bašić (6) od 46. Matijašević-), Spajić (6), Norac – Kevo (6). Trener: Zdravko Ćurković 6,5.

Raspoloženi „vitezovi“ izvrsno su, napadački i borbeno otvorili susret iz kojega su se redale prigode, no napadači ih nisu uspjeli pretvoriti u zgoditke. Tek u 13. minuti bilježimo lijepu solo akciju Rodića koji je sa nekih 11 - 12 metara matirao vratara gostiju Cvrlju na radost i euforiju malobrojnog gledateljstva.

Nastavljaju domaćini i dalje napadački i tada bilježimo dvije izvrsne akcije „oči u oči“ s vratarom Rodićem, ali kako to obično biva kad ne daš, primiš pogodak. U 34. minuti se Tadić našao sam i s nekih 25 metara uputio loptu prema vratima viteza, K. Jurjević je zaustavio loptu no otišla mu je u gol za poravnanje.

U drugo poluvrijeme ista slika - napad domaćina iz minute u minutu, gosti su imali polu prigodu preko Marunice. U 59. minuti nagovijestio je J. Brkić, svojim udarcem da bi se mogla dogoditi promjena rezultata. Karlo Torbarina je s lijevog boka idealno centrirao u peterac, let lopte pratio je kapetan Luka Klanac, visoko skočio i zakucao loptu u mrežu za 2:1.

Do kraja bilježimo nekoliko napada domaćih, a Smokrović je imao tri dobra proboja. Na kraju susreta Vitezovi su pozdravljeni od gledatelja za dobru igru i tri nova boda.

26. travanj 2024 19:19