SportNOGOMET

POLUFINALE ŽUPANIJSKOG KUPA: Finale izborili Polača i Primorac!

Piše Ivica Gjergja
19. kolovoza 2020. - 22:22

Finale županijskog kupa su izborili Polača i Primorac, a odigrati će se u subotu 22. kolovoza u 18 sati na Stanovima.

Susret u Posedarju je odigran u borbenom tonu, domaća momčad je bila bolja u prvom dijelu, dok je u drugom dijelu gostujuća momčad imala više od igre. S igračem manje domaćini su završili susret bez pobjednika 2:2. U izvođenju jedanesteraca bolji su bili gosti te osigurali igranje u finalu.

U Biogradu je odigrana dobra utakmica, počelo je fer i korektno, a na kraju zaslužena pobjeda domaćina. No mora se priznati da su gosti bili u prvom poluvremenu ravnopravni, te imali neke prilike koje nisu iskoristili. Nakon gola domaćina već u 10 minuti sve konce igre uzimaju domaćini i do kraja postižu tri zgoditka za zasluženo igranja finala Kupa.

HV POSEDARJE – POLAČA na jedanesterce 5:7 (2:2)

POSEDARJE – Igralište Gordan Demo. Gledatelja. Suci: Zvonimir Sinovčić. Pomoćnici: Žilić i Agičić.

Strijelci: 1:0 Ivković (12), 1:1 I. Prtenjača (33), 1:2 S. Čačić (52), 2:2 Šušak (61). Jedanaesterci: Rončević, Ivković, Jurić za HV Posedarje, a Mršić, S. Čačić, Čirjak, Vidaković, D. Čačić za Polaču.

HV POSEDARJE: Ivančić, Klanac, Babić, Paleka, Rončević, Lučić (od 63.Surać), Ivković, Jurić, Šušak (od 67. Zdrilić), Brkić, Crnjak. Trener: Kristijan Tuta.

POLAČA: Tokić, Bobanović (od 63. Vidaković), Jurjević (od 59. Čirjak), J. Prtenjača, Mršić, D. Čačić, L. Prtenjača, Perković (od 90. Čakarun), S. čačić, Kralj, I. Prtenjača. Trener: Elvis Katuša.

Crveni karton: Branko Crnjak (HV Posedraje) drugi žuti 51. minut, preoštar start.

PRIMORAC – HAJDUK 3:0

BIOGRAD – Igralište Kazimir i Silvio. Gledatelja. Sudac: Mateo Erceg. Pomoćnici: Vukančić i Mijić.

Strijelci: 1:0 Zelić (10), 2:0 Čolić (48), 3:0 Zelić (54).

PRIMORAC: Stojanov, Jerbić (od 46. Galešić), Colić, Lazarevski, Nakić (od 68. Prpić), Čolić, Bugarija, Brkić (od 64. Ješe), Zelić, Pranić, Jurišić (od 46. Šarin). Predstavnik kluba Leo Šarić - Beklija.

HAJDUK: B. Pedić, Zekan, Bašić, Baždarić (od 70. J. Baždarić), Buljat, Zubčić, G. Burčul (od 87. Viduka), T. Baždarić (od 53. Kožul), Remšak, Marković (od 70. I. viduka), R. Burčul. Trener: Vlado Mandić.

24. travanj 2024 02:34