Sport3. HNL JUG 33. KOLO

Posedarski Vitezovi već u 3. minuti primili gol, ali na kraju su ipak bili bolji od Uranije

5. lipnja 2021. - 21:22

POSEDARJE – Igralište Gordana Deme. Sudac: Luka Liković (Krvavac). Pomoćnici: Palfi i Štampalija.

HV POSEDRAJE – URANIA 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Jurendić (3), 1:1 Rončević (5), 2:1 Brkić (55).

Crveni karton: Trener HV Posedarja Josip Butić 80. min. prigovor sucu.

HV POSEDARJE: Ivančić, Pedišić, Klanac, Ivandić (od 68. Kovač), Rodić (od 46. Remšak), Rončević (od 87. Bbić), Smokrović, Jurić, Brkić (od 90. Lovre Klanac), Tokić. Trener: Josip Butić.

URANIA: Šarić-Hoddžić, Brnić, Zelić, Ribarević (od 57. Krnić), Urlić, Katić, Olujić, Toure, Valenti, Pejković, Jurendić. Trener: Vinko Begović.

Igrač utakmice: Roko Jurić (HV Posedarje).

Još dok su od svojih navijača izvan igrališta dobivali ovacije i aplauz, na terenu je Vitezove šokirao Jurandić već u trećoj minuti i doveo Uraniju u vodstvo.

Nisu se dugo radovali gosti, primili su zgoditak nakon dvije minute, Rončević je jednu loptu lijepo spremio u mrežu vratara Šarića-Hodžića za poravnanje.

I tada počinje dominacija domaćina, ali ne mogu probiti jak bedem ispred gostujućeg vratara. Tek su u 55. minuti preko mladog Brkića povisuju rezultat na 2:1, što je bio i konačan rezultat ove dopadljive utakmice.

07. svibanj 2024 20:44