SportFOTOGALERIJA

Pravedna podjela plijena: HV Posedarje - Jadran LP 1:1

Piše Ivica GJERGJA
10. travnja 2021. - 22:01
Posedarje, Zadar 100421 Igraliste u Posedarju. Utakmica 3. HNL Jug izmedju NK Vitez i NK Jadran. Na fotografiji: utakmica.Luka Gerlanc/Cropix

HV POSEDARJE – JADRAN LP 1:1

POSEDARJE – Igralište Gordana Deme. Bez gledatelja. Sudac: Ante Sočo (Stobreč). Pomoćnici: Paponja i Taraš.

Strijelci: 0:1 Paponja (14), 1:1 Pedišić (71).

Najbolji igrač: Luka Klanac (HV Posedrje).

HV POSEDARJE: Ivančić, Pedišić, Klanac, Rončević (od 89. Kovač), Smokrović, Jurjević-Adžić (od 76. Tokić), Jurić, Babić (od 63. Rodić), Remšak, Brkić. Trener: Kristijan Tuta.

JADRAN LP: Čagalj, Marić, Krstičević, raič, M. Marić, Primorac, Musulin (od 88. Juračić), Paponja, Romić (od 61. Kalfić), Nikolac (od 81. Dulaj). Trener: Mario Oršulić.

Lider Jadran nije uspio odnijeti sva tri boda. Kako i konačan rezultat „govori“ na kraju pravedna podjela plijena. Oba su imali po identičan broj prilika pa je i najrealniji rezultat ovog dobrog susreta kako je završen.

Gosti su već u 14 minuti poveli preko Paponje, da bi se domaćini svojski borili imali lijepu igru koja im se na kraju isplatila i donijela zgoditak preko Pedišića u 71. minuti za konačni rezultat 1:1.

26. travanj 2024 16:30