SPLIT – Igralište Park mladeži. Suci: Marko Bilušić. Pomoćnici: Vidović i Štampalija.

SPLIT – PRIMORAC 1:1

Strijelci: 0:1 Kevin (40), 1:1 Tomičić (70).

SPLIT: Jelić, Barać, Gale, Leutić (od 55. Mamić), Kapetanović, Tomičić, Alvarez, Hugo (od 46. Mrković), Mornar, Kukoč (od 84. Duvnjak), Rodić. Trener: Ivan Radeljić.

PRIMORAC: Stojanov, Kevin, Brkić, Ješe, Vodopija (od 89. Flifla), Klopp, Lazarevski, Reza, Pranić (od 67. De Angelis), Okechukwe, Jurišić. Trener: Leo Šarić.

U prekovremenom kolu Primorac se okitio bodom. I u najavi utakmice gosti iz Biograda kazali su kako idu u Split nadigravati se i uzeti sve što se može od bodova.

Tako je i bilo, poveli su u 40. minuti susreta nakon lijepe akcije napadačkog reda kada je Kevin zabio za 0:1. Dugo su domaćini vodili žestoku borbu da bi u 70. minuti poravnali rezultat na 1:1.

Svakoj momčadi po bod na kraju je pravedan rezultat ove zanimljive i dobre utakmice.

26. travanj 2024 05:42