SportWALES - HRVATSKA 1:1

Remi u Cardiffu: Hrvatska nije završila "posao", zadnja utakmica odlučuje o plasmanu na Euro

Piše PSD
14. listopada 2019. - 00:50

Hrvatska je u 7. kolu skupine E kvalifikacija za Euro odigrala neriješeno (1:1) protiv Walesa u Cardiffu. Strijelci su bili Vlašić u 9. minuti i Bale u trećoj minuti sudačke nadoknade u prvom poluvremenu.

U posljednjoj utakmici kvalifikacija Hrvatska će 16. studenoga u Rijeci igrati protiv Slovačke, bod će biti dovoljan za plasman na Euro 2020.

HNS✔@HNS_CFF

? starting lineup! ?????????

Prikaži sliku na Twitteru

WALES (4-2-3-1): Hennessey - Davies, Rodon, Lockyer, Roberts - Ampadu, Allen - James, Williams, Bale - Moore

HRVATSKA (4-2-3-1): Livaković - Barišić, Vida, Lovren, Jedvaj - Modrić, Kovačić - Perišić, Vlašić, Brekalo - Petković

TIJEK UTAKMICE

90+8 - KRAJ UTAKMICE.

90 - Igrat će se osam minta sudačke nadoknade.

87 - Opasno je prijetio Wales, srećom, naši su se izvukli. Modrić je zaradio žuti karton nakon duela s Wilsonom, ali se i ozlijedio. U igru je ušao Badelj.

86 - Žuti karton dobio je Allen.

85 - Žuti karton za Rakitića zbog neopreznog starta.

72 - Pucao je Jedvaj s ruba šesnaesterca, lopta odlazi pored vratnice.

65 - Kombinirali su Rebić i Perišić, lopta ide u šesnaesterac, ali tamo nema nikog od naših igrača.

63 - Rebić je ušao u igru umjesto Petkovića.

54 - Opasno je bilo pred vratima Hrvatske, pucao je James, Livaković brani uz malu nesigurnost.

49 - Morrell je ušao u igru umjesto Ampadua.

46 - Petković je zaradio žuti karton nakon zračnog duela s Ampaduom. Ampadu je stradao, pruža mu se liječnička pomoć i najvjerojatnije će biti zamijenjen.

46 - Počelo je drugo poluvrijeme, Rakitić je ušao u igru umjesto Kovačića.

45+4 - KRAJ PRVOG POLUVREMENA

1:1 (Bale)

45+3 - Davies je srušio Kovačića, naši su očekivali da će sudac svirati prekršaj i stali, Bale se 'prošetao' kroz šesnaesterac i zabio. Hrvati su protestirali kod Kuipersa, ali ništa od toga.

45 - Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

40 - Hrvatska ima loptu u posjedu, Wales pokušava, ali naši drže situaciju pod kontrolom.

30 - Utrčao je na travnjak jedan domaći navijač, zaštitari su brzo riješili situaciju. Utakmica je bila nakratko prekinuta.

19 - Modrić je srušio Moorea, slobodni udarac za Wales. Pucao je Bale, ali lopta završava u bloku. Petković je završio na travnjaku nakon što ga je pogodila lopta, ali brzo se digao.

13 - Odlična lopta Petkovića za Perišića, odličan udarac glavom, ali spreman je vratar Walesa Hennessey.

?????????

⚽️ An excellent start for ! Brekalo and Petković prepare an effort for Vlašić, who scores off the post! ? ?

0:1 (Vlašić)

9 - Vlašić je oteo loptu i krenuo u akciju, dodao Brekalu koji se sjurio u šesnaesterac, lopta za Petkovića koji je šalje do Vlašića, udarac s dvadesetak metara, lopta se od vratnice odbila u mrežu.

7 - James je pao u šesnaestercu nakon duela s Lovrenom, sudac Kuipers samo odmahuje rukom.

0 - Utakmica je počela, lagana kiša pada u Cardiffu. Stadion je popunjen, oko 32 tisuće navijača je na tribinama, od toga je hrvatskih oko tisuću i pol.

19. travanj 2024 22:58