SportKUĆI PJEVAJUĆI

​Rogić obranio penal, Primorac iz Blata izvukao tri boda!

3. rujna 2017. - 12:10
primo.JPG

BLATO – Igralište Zmaja. Gledatelja 200. Sudac: Dino Papak. Pomoćnici: Pejković i Grčić.

ZMAJ (B) – PRIMORAC (BNM) 0:1

Strijelac: 0:1 Marić (56).

ZMAJ: Vugdelija, Vrkić, Šešlija, Nobilo (od 61. Jelavić), Didović, Grabavica, Mušić (od 72. Marinović), Čubelić, Rajić (od 78. Zuknić), Sardelić, Ivanišević. Trener: Grgica Kovač.

PRIMORAC: Rogić, Colić, Vodopija, Galešić, Ješe, Katuša (od 85. Paponja), Brzoja, Iveljić (od 74. Mrkić), Zelić, Marić (od 68. Majić), Bubnjar. Trener: Dragan Blatnjak.

I prije odlaska na gostovanje na Korčulu kroz tim Primorca je prolazilo razmišljanje da treba odnekud vratiti tri boda koja su izgubili od Junaka u prvom kolu, pa neka to bude u ovom susretu. Tako i bi.

Zanimljivost susreta je da su u 30. minuti domaćini imali jedanaesterac no Lovre Rogić ga je obranio i tako dao dodatni poticaj svojim igračima.

Igrao je Primorac upravo onako kako su se i dogovorili. U 56. minuti Galešić je probio desni bok, odigrao sa Brzojom dupli pas, a ovaj proslijedio loptu do Marića koji ništa ne propušta slučaju i zabija za 0:1.

Do kraja susreta gosti su mirnom i pametnom igrom sačuvali tri boda i doma otišli pjevajući.

02. svibanj 2024 18:04