SportPOSEDARCI IZGUBILI

Rončević zabio gol "težak" 20 kuna - domaća publika se smijala odlukama suca

3. listopada 2020. - 20:32

HV POSEDARJE – ZAGORA 1:3 (0:1)

POSEDARJE – Igralište „Gordan Demo“. Gledatelja 250 . Sudac: Sudac: Mario Jadrijević (Sinj) 5,5. Pomoćnici: Bešker i Matoš.

Strijelci: 0:1 Gabrić (35), 0:2 Abramović (50), 0:3 Leutić (709, 1:3 Rončević (90+1).

Najbolji igrač: Drago Gabrić (Zagora).

HV POSEDARJE: Ivančić (7), Klanac (6,5), Paleka (6,5) od 69. Ivandić -), Vukadinović (6) od 70. Jurjević-Adžić-), Surać (6,5) od 81. Jukić-), Šušak (6), Jurić (6) od 72. Ivković-), Remšak (6,5), Brkić (6), Jurjević 6,5).

ZAGORA: Duka-), Barać (6) (od 86. Glavaš-), Abramović (7) , Leutić (6,5) od 78. Božić-), Slugan (6), Ćaleta (6,5), F. Bitunjac (6.5), B. bitunjac (6,5), Bagarić (6), Gabrić (7,5), Barada (6,5).

Što reći?

Od puste želje za pobjedom „Vitezovi“ su jednostavno „izgorili“.

Kad to kažemo imamo i podlogu, jer su već u prvoj minuti bili nadohvat gola Duke: najprije Klanac, nakon njega Jurić, pa onda Rončević, ali promašuju gol. U 11. minuti Rončeviću je "slavu ukrao" vratar Duka. Tako redom: u 23 minuti Brkić ima priliku, ali nijedna lopta nije ušla iza leđa gostujućeg vratara Duke.

Gosti su opasni iz kontri i takvu jednu kontru u 35. minuti koristi Gabrić - uletio je kao vjetar u šesnaesterac, dobio loptu od Leutića, ostao sam ispred Ivančića i to je 0:1. Samo 15. minuta kasnije iz jedne gužve nakon kornera Abramović je tukao i lopta se drugi put našla u mreži Ivančića. Treći gol je Leutić imao sreće iz kornera je nabacio i lopta je nošena jakim jugom ušla u gol. Domaća momčad je smanjila zgoditkom Rončevića pred kraj susret, taj gol koštao je gledatelje 20 kuna – toliko je koštala ulaznica.

Glavni sudac je u nekoliko situacija, poglavito od 56. do 70. minute, izazivao svojim odlukama smijeh i negodovanje gledatelja, nije bio pravičan, nije imao isti kriterij. Šteta jer je utakmica bila dobra i korektna, uz samo dva žuta kartona.

08. svibanj 2024 18:08