Sonik Puntamika bez većih problema došla do pobjede nad Vrijednosnicama

SONIK PUNTAMIKA – VRIJEDNOSNICE OSIJEK 89:79 (21:18, 30:21, 15:20, 23:26)

Suci: Franko Gracin, Roko Hordov i Žarko Kovačević

SONIK PUNTAMIKA: Marić 20, Palčić 9, Pavin 3, Prskalo 24, Čutuk 13,Banić 15, Šarlija 5, Zelanto, Ninčević, Lončar, Bašić, Brzoja

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Anyibany 18, Porobić 3, Bošnjak 10, Toolović 2, Džajić 8, Dugandžić 2, Grušanović, Tomljenović 3, Tokić, Kuany 23, Perković 10, Jurić

- Ne smijemo se prepustiti njihovoj igri, rekao je Roko Jurlina, trener Sonik Puntamike prije najave susreta protiv Vrijednosnica Osijek. I nisu se igrači prepustili protivničkoj igri.

Već na otvaranju domaćini su dominirali i lijepo igrali na parketu, Prskalo je povezao dvije trice i odmah kazao tko je gazda u Jazinama. Imali su dosta lopti u posjedu i dobro su se borili, bili su agilniji od gostiju i cijelo vrijeme susreta vodili.

Gosti su se najbliže primakli na koš razlike 56:55 u sedmoj minuti treće četvrtine, a onda su domaćini uzeli stvar u svoje ruke i otišli na deset razlike. Pri kraju susreta mladi i nadareni Pavin tricom je začinio pobjedu. Ova pobjeda je lijepi rezultat i čini treću u nizu Sonika. Najbolji kod Sonik Puntamike bio je Marko prskalo s 24, a kod VROS-a Kuany Ngor s 23 postignuta koša.

27. travanj 2024 20:38