Sonik Puntamika izgubila u Zaboku, Zadrani bolje otvorili susret, no s odmakom vremena počeo je pad...

ZABOK – SONIK PUNTAMIKA 88:76 (24:20, 22:20, 20:16, 22:20)

ZABOK – Sportska dvorana Zabok. Gledatelja 250. Suci: Krunoslav Peić, Franko Gracin, Boris Hartman.

ZABOK: Anzulović 10, G. Marić 12, Tomas 8, Ćrnjević, Primorac 9, Martinko, Krajinović, P. Marić 12, Lisica 5, Jambrović 10, Antonić, Markota 22. Trener: Ivan Tomas.

SONIK PUNTAMIKA: Runjić 15, Šarlija 8, Cvitković 16, Vručinić 19, Petani 3, Jošić 6, Palčić 2, Rašić 5, Zelanto 2, Keserović  Jurjević. Trener: Hrvoje Vlašić.

Utakmica ravnopravnih protivnika, no tvrda, teška i dosta borbena. Gosti iz Zadra su bolje otvorili susret te već za dvije minute igre imali 10:3, no s odmakom vremena susreta gube prvu četvrtinu četiri koša. Drugu su „poraženi“ sa ukupno šest, a ističu se kod domaćih Markota sa 10, a kod Zadrana Cvitković 12 koševa.

Drugi dio početka susreta pripao je „Punti“ polučili su 9:0 iz igre da bi Zabok na kraju četvrtinu završio sa 10 koševa viška 66:56. Posljednja četvrtina koja „para gaće“ otišla je na stranu domaćina kao i ukupna pobjeda. Kod domaćih najbolji je bio Damir Markota sa 22, a kod gosta Marin Vručinić sa 19 košava.

25. travanj 2024 10:31