SportVELIKI RESPEKT

Srbi pišu o gospodskom potezu Gvardiola nakon utakmice sa Zvezdom, jednom rječju pokazao je karakter

Piše Sport SD
20. rujna 2023. - 14:59

Na stadionu Etihad u Manchesteru ovoga je utorka City pobijedio Crvenu zvezdu s 3:1 u utakmici 1. kola Lige prvaka. Beogradski je sastav golom Bukarija vodio na poluvremenu, no u nastavku se momčad Pepa Guardiole domogla pobjede nakon golova Alvareza i Rodrija - pišu Sportske novosti.

U utakmici nisu sudjelovali hrvatski reprezentativci. Mateo Kovačić propustio je utakmicu zbog lakše ozljede, a Joško Gvardiol je ostao na klupi za rezervne igrače. Srpski novinari htjeli su nakon utakmice porazgovarati s Gvardiolom u mix-zoni Etihada, no Vatreni im se samo zahvalio:

- Nisam igrao, ne mogu stvarno, oprostite, pričat ćemo drugom prilikom, OK?

Srpski novinari upitali su ga kratko, hoće li to biti u Beogradu, kada se Zvezda i City opet budu susreli na Marakani, u posljednjem kolu, 13. prosinca?