SportPOBJEDA NA STANOVIMA

Strijelac Goran Zakarić igrač utakmice: svoj treći zgoditak postigao je u 65. minuti

20. svibnja 2023. - 22:04

ZADAR – GOŠK KAŠTELA 3:1

ZADAR – Igralište Stanovi. Gledatelja 100. Sudac: Luka Likivić (Krvavac) 6,5. Pomoćnici: Krešić i Radonić.

Strijelci: 0:1 Jukić-Peladić (15), 1:1 Zakarić (25), 2:11 Zakarić (45), 3:1 Zakarić (65).

Najbolji igrač: Goran Zakarić (Zadar)

ZADAR: Matasović 7, Rončević 7(od 84. Šoša-), Muić 7, Banović 7(od 84. Zebić-), Čurjurić 7(od 89. Senkić-), Jerbić 7, Viduka 7(od 84. Brkić -), Djevaljekaj 7, Zakarić 7,5 (od 89. Butić-), Vuko 7, Pranić 7. Trener: Dragan Blatnjak 7.

GOŠK KAŠTELA: Ninčević 6, Zoko 6 (od 85. Varnica-), Vukman 6, Pelivan 6, Mrkonjić 6,5, Boko 6, Karaman 6 (od 74. Maglica-), Franolić 6 (od 86. Milić-), Živaljić 6 (od 74. Butorović-), Bučić 7 (od 74. Vučemilović -Grgić-), Jukić - Peladić 7. Trener: Siniša Jalić 6,5.

Iako se očekivala laka utakmica nije bilo tako na terenu Stanova. Naime, gosti su bili dobro pripremljeni od nekadašnjeg trenera Zadra, a sada gosta Siniše Jalića, pa su poveli u 15. minuti i dali malo glavobolje domaćoj momčadi.

No brzo su se složili Zadrani kojima je zgoditak nakon lijepe akcije postigao Goran Zakarić u 25. minuti. Nakon toga Zadrani su dominirali jer su sve njihove linije dobro funkcionirale.

Drugi zgoditak je dao opet strijelac Zakarić pred sam kraj poluvremena, pa se otišlo na odmor sa vodstvom Zadra. Drugi dio susreta bio je također u posjedu domaće momčadi u kojoj se opet istaknuo trostruki strijelac Zakarić profiliravši se tako u igrača susreta. Svoj treći zgoditak postigao je u 65. minuti.

Korektnom igrom jednog i drugog sastava utakmica je dovedena do kraja, a Zadrani su se pobjedom oprostili od svojih vjernih navijača do slijedeće sezone.

26. travanj 2024 18:48