Sport3. HNL JUG - 18. KOLO

​Svakom Primorcu po bod!

4. ožujka 2017. - 21:38
Primoraca.JPG

BIOGRAD – Igralište Kazimira i Silvija. Gledatelja 150. Sudac: Mišo Krešić (5). Pomoćnici: Palada i Nenada.

PRIMORAC (B) – PRIMORAC (S) 1:1

Strijelci: 1:0 Malčić (36), 1:1 A. Barać (64).

Igrač utakmice: Marko Colić Primorac (B).

PRIMORAC (Biograd): Rogić (6), Brzoja (6), Colić (7), Marković (6,5), Malčić (6,5), Ješe (6,5), Galešić (6), Mrkić (5,5) od 72. Vodopija -), Jančić (6; od 80. Erlić -), Bajić (6,5), Bačkov (6). Trener: Elvis Brajković (6).

PRIMORAC (Stobreč): Karin (7), A. Barać (6,5), Bakić (5), Župan (6) od 49. Stipanović -), F. Barać (6), Boban (6), Šerić (5,5) od 83. Jurjević – Škopinić -), Ožegović (6; od 65. Maršić -), Visković (5,5), Domazet (5,5), Zebić (69. Trener: Tonći Žilić (6).

I jednoj i drugoj momčadi jako i olujno jugo nije dozvoljavalo igru, jednostavno se nije mogla kontrolirati lopta, no i pored toga domaća momčad već u drugoj minuti preko Malčića dobro prijeti, ali greda odbija loptu u polje.

U tri sljedeća minuta domaći nižu tri kornera no ni jedan ne koriste za zgoditak. Prigode se nižu, ali Bajić, Brzoja i Malčić imaju slab dan, pa ni u 13. minuti kada su Bajić i Malčić izvrsno izigrali obranu gostiju duplim pasom vratar Karin je bio na mjestu.

Svoju dominaciju domaći su okrunili u 36. minuti. Colić je dugom loptom pronašao Jančića a ovaj je proslijedio za Malčića koji ne propušta priliku i zabija za vodstvo.

U periodu od 15. do 23. minute do daha su došli Stobrečani i u nekoliko navrata dobro zaprijetili, ali na tome je sve ostalo. U drugom dijelu nastavlja se istim tempom, no ovaj put u 64. minuti gosti preko Bobana izvode slobodni udarac, lopta je odskočila i ispala vrataru Rogiću iz ruke. Pritrčao je Ante Barać i poravnao rezultat.

Stobrečani su imali svojih lijepih trenutaka u igri, ali posljednjih nekoliko minuta su "opasno živjeli" jer su promašili, redom, Bajić, Galešić i Vodopija. Ostao je neodlučan rezultat 1:1.

Domaćinu je općem sivilu nedostajlo malo boje pa da ugođaj bude bolji, i za bodove, jer bilo je mogućnosti. Stručni stožer biogradskog Primorca mora, nakon dobre igre, pronaći i pravi način za pobjedu.

25. travanj 2024 00:29