SportBRATISLAVA OPEN

TK Donat osvojio šest zlata, jedno srebro, jednu broncu i pet pehara za pojedinačni uspjeh

Piše Zadarski.hr
10. lipnja 2024. - 08:40

Šest zlata, jedno srebro, jedna bronca i pet pehara za pojedinačni uspjeh, rezultat je taekwondo kluba Donat na međunarodnom turniru Bratislava open 2024. u Slovačkoj. Turnir je nosio naziv "Korean Ambassador‘s cup", a na njemu je nastupilo više od 450 natjecatelja iz deset država.

Zlatne medalje za Donat osvojili su Franko Benić koji je u finalnoj borbi savladao koreanskog borba 2:0.; Teo Grgić koji je pobijedio u finalu Slovaka 2:0; Duje Peša je bio bolji od Čeha 2:0; Karmen Jelčić je savladala Slovakinju 2: 0, a Marlen Živković je u finalnoj borbi pobijedila je Slovakinju 2:0

U tehničkoj disciplini forme zlato je osvojio Josip Buličić

Srebrenu medalju u sportskoj borbi osvojila je Lorena Jelčić izgubivši od reprezentativke BiH 0:2

Brončanu medalju u tehničkoj disciplini pripala je Niki Cetinić.

Nastupile su još Katarina Vučić i Lorena Furdi osvojivši šesto mjesto u tehničkoj disciplini, te Tamara Peša koja je bila peta u borbama.