SportNOGOMET

Treća Hrvatska nogometna liga Jug 22. kolo: Zmaj uzeo veliki bod!

10. travnja 2021. - 19:03

PRIMORAC – ZMAJ (M)  1:1 (0:0)

BIOGRAD – Igralište Kazimir i Silvio. Bez gledatelja. Sudac: Vlatko Jurešić (Dubrovnik) 6,5. Pomoćnici: Palfi i Babić.

Strijelci: 1:0 Okechukwu (70), 1:1 Božić (90+4).

Najbolji igrač: Marin Božić (Zmaj).

Crveni karton: Josip Bauk (Zmaj) u 60. minuti drugi žuti.

PRIMORAC: Stojanov 7, Brkić 6 , Lokin 6( od od 70. De Angels -), Ješe 6 , Vodopija 6 (od 84. Birkić-) , Klopp 6 , Lazarevski 7 , Reza 6 , Pranić 6 , Okechukwu 6, Jurišić 6,5Trener: Krešimir Sunara 6.

ZMAJ (M): Jurić 7, Lozina 5,5 , Serdarević 6 (od 68. Novak-), Tomaš 6(od 75. Rudelj-), Kovačić 6, Šalinović 6 , Bauk 5,5 , Damir Rašić 6 (od 75. Gojak-), Kirevski 5,5 (od 62. Božić-), Ljubičić 5, (od 46. Omerović-) , Danijel Rašić 6. Trener: Darko Vlatković 6.

Sve je bilo na strani domaćina na početku susreta kada brojimo dvije poluprigode, no završile su pokraj gola.

Onda na scenu stupa visoki domaći igrač Luka Vodopija kojega je u 20. minuti odlično pronašao loptom Jurišić da bi ovaj sve dobro napravio no vratar Jurić je izvrsno reagirao i spriječio lopti ulaz u gol.

Drugi Lukin pokušaj zbio se u 29. minutu kada je po desnom boku probio Brkić i on je pronašao Vodopiju, ovaj se spetljao u kaznenom prostoru i opet ništa. Gosti čvrsti, postavili su se dobro i kontrama pokušavali, ali su i oni bili neefikasni.

U nastavku odmah na otvaranju kapetan gostiju Danijel Rašić imao je izrazitu prigodu u 48 minuti, no vratar Stojanov je izvrsno reagirao i obranio.

„Naljućeni“ domaćini ponovo ne koriste poluprigodu u 50. minuti Vodopija i u 52. Lokin.

Nastavljaju gosti sa 10. igrača jer je Josip Bauk dobio drugi žuti u 60. minuti igranje rukom.

U igri se ne mijenja ništa, domaćini napadaju, ali slabog učinka.

U 70. minuti iz trka je tukao Brkić, lopta pogađa prečku, odbija se do Kolppa koji opet pogađa prečku, da bi odbijanac Okechukwu pospremio za 1:0  na veliko veselje domaćih igrača.

Posljednjih deset minuta opsjedali su gosti gol Stojanova, što im se i isplatilo te su u posljednjim trenucima susreta preko Božića poravnali rezultat na 1:1.

Dugo su na igralištu slavili veliki bod, ali i u svlačionici.

23. travanj 2024 08:30