VRIJEDNOSNICE OSIJEK – JAZINE ARBANASI 67:63 (20:19, 18:12, 18:15, 11:17).

OSIJEK – Mala dvorana Gradskog vrta.Gledatelja 200.Suci: Ivan Perlić (Velika Gorica), Ivan Paić (Zabok), Vedran Vedriš(Novigrad Podravski).

VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Markulin(8), Boban (10), Turajlija (6),Taylor(14), Venkatesha (16), Došen (2), Anzulović, Krajina (8) , Maskaljević,Bačić, Vrkić (3), Kordić.

JAZINE – ARBANASI: Zrnić (6), Butorac (7), Jurjević (8),De wods(17), Alston, Dražević (4), Fodor (9), Ivanov, Gulam (2),  Prša, Sarajlija (10).

Na odlasku u Osijek na „megdan“ Vrijednosnicama trener Jazina Arbansi Neven Plantak kazao je :

-Izazov je svaki protivnik u ovoj ligi, a Vrijednosnice su to. Igra se 40 minuta, odigrati ćemo što bolje možemo, ukoliko budemo u egalu na kraju bi mogli i do pobjede, koja bi nam i te kako dobro došla, rekao je trener Plantak.

I bi tako do samog kraja držale su se Jazine - Arbansi imali su minut i 31 sekundu vodstvo 62:63, da bi se pojavili kod domaćih Markulin, Turajlija i na kraju Boban koji zabija posljednji koš za konačan rezultat 67:63. Kod Vrjednosnica bolji od drugih bio je Jois Venkatesha sa 16, a kod gosta Giovanne De wods sa 17 koševa. Žal je bio u momčadi gosta no dečki glavu gore jer ste bili u igri dobri, a i porazi su dio nje.

03. svibanj 2024 23:39