SportTAEKWONDO KLUB DONAT

Uspješan nastup na međunarodnom 17. Feniks Budo sport kupu u Zagrebu!

Piše M. K.
18. ožujka 2024. - 18:11

Uspješan nastup Donatovaca na međunarodnom 17. Feniks Budo sport kupu u Zagrebu koji je bio i kriterijski turnir za forme, u konkurenciji 780 natjecatelja u kick, sportska borba i forme.

Na kriterijskom turniru za forme u kategoriji 9 natjecatelja Katarina Vučičić osvaja 1. mjesto zlatna medalja, Nika Cetinić u kategoriji 8 natjecatelja 2. mjesto srebrna medalja i Mare Blaslov u konkurenciji 9 natjecatelja 3. mjesto brončana medalja.

Teo Grgić osvojio je srebro u kategoriji kick u konkurenciji 12 natjecatelja.

U sportskoj borbi Laura Faim i Karmen Jelačić išle su u finale pobjedama 12;0, 12:0. Laura je u finalu osvojila zlatnu medalju, a Karmen je izgubivši u trećoj rundi osvojila srebrnu medalju.

Lara Stulić i Franko Benic ostali su bez medalje ovog puta. Benić je debitirao u borbi, hrabro se borio, te je pokazao da će u budućnosti itekako nastaviti borbu za medalje.

18. rujan 2024 18:04