StoryEditor
SportPRVA SONIK MALONOGOMETNA LIGA ŽUPANIJE ZADAR 7. KOLO

Varoš preuzeo vrh!

Piše Ivica Gjergja
4. studenog 2019. - 09:49
detalj MNN

Samo za one koji nisu bili na utakmicama iznenađenje je to što su Gauni i Stanovi porazili Kontrol biro AR i Tin, dva jaka sastava koji su pretendenti za prvo mjesto. Istina, ova dva posljednja kluba igrali su u oslabljenim sastavima, no Gauni ali i Stanovi, u utakmicama su bili dominantni i na kraju završili susret u svoju korist.

Varoš ima niz pobjeda i zauzeo je vrh, dok su Sveci pobijedili Primorac iz Ljupča. Idassa Nadin s osam komada počastila je Puntamiku, a Plovanija je šest golova dala Sambi.

Ploča i Vrsi Riba nekretnine odigrali su miroljubivo 2:2, svakom po bod.

 

KONTROL BIRO AR – GAUNI 0:4

KONTROL BIRO AR: Šušić, Horvat, Zanki, Baraba, Genda, Kevrić.

GAUNI: Markić, Mršić, Troskot, Ćurković, Šaja 1, Stojanov 3, Knez, Mitrović.

 

SVETI ANTE MS Express – PRIMORAC LJUBAČ 6:0

SVETI ANTE MS Express: Ban, Viduka, Zrilić, Jakušić 1, Erlić 4, Kovač 1, Ćošić, Žuža, Vukorepa, Colić.

PRIMORAC LJUBAČ: Pavlović, Dražević, Šitum, Matak, Stojčević, Vulić, Vrsaljko, Miletić.

 

PUNTAMIKA – IDASSA NADIN 3:8

PUNTAMIKA: Bjeliš, Dunić, Brkić, Bilaver, Zelić 2, Vukoša 1, Lovretić.

IDASSA NADIN: Jurjević, Remšak 2, Colić 1, Stojanov, Vujević, Š. Colić 1, Perković, Čirjak 2, Katuša 2.

 

POLJICA – VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR 1:5

POLJICA: Kojić, Mrdelja, V. Vučković, I. Vučković, Burčul, Knežević, Radman.

VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR: Bugarija 2, Klarin, Nonković, Bralić 1, Vukić, Lukić, Gobin 2.

 

PLOVANIJA – SAMBA 6:3

PLOVANIJA: Dominović, Gagula 3, Kokić, Juričić, Srzić 3, Jurac, Bašić, Glavan.

SAMBA: Kovačević, Baždarić, Jukić 1, Barić1, Baždarić, Lončar 1, Dundović, F. Kovačević.

 

TIN – STANOVI 1:3

TIN: Škibola 1, Kresović, Kolega, Dundović, Burčul, Marić.

STANOVI:Ivančević, Perica, Šarlija, Maruna, Mandić 1, Zrilić 1, Čirjak 1, Bubalo.

 

PLOČA – VRSI RIBA NEKRETNINE 2:2

PLOČA: Škoda, Mandić, Kapetanović, Jurjević 1, Ivković, Volpi 1, Bašić, Čačiž. Anić.

VRSI RIBA NEKRETNINE: Marušić, Kvartuč, Perinić, Bačić, Tulumović, Jarmanović 1, Žura, Ivandić 1.
 

Redoslijed na ljestvici: Varš Zara dental centar 19, Sveti Ante MS Express 18, Stanovi i Tin 15, Idassa nadin 14, Ploča 11, Kontrol biro AR 10, Plovanija 9, Vrsi riba nekretnine 8, Gauni 6, Puntamika 4, Primorac Ljubač 3, Poljica 2 boda.

Na listi strijelaca vodi: Toni Katalinić (Tin) sa 14. postignutih zgoditaka.

 

DRUGA MALONOGOMETNA ŽUPANIJSKA LIGA 7. KOLO

Murvica kolo vodi!

Raštane kanela – Brodarica 5:2 (Pelicarić 3, Mikulić, Erlić /Pavičić, Miletić),

Murvica – Rupalj 5:2 (Škara 2, Gospić 2, Margarin/ Čulina, Šušić),

Sinjoretovo – Bili brig 3:3 (Šare 2, Katuša/ Jović 2, Gavran),

Višnjik – Kontra 2:1 (Toman, bašić / Veršić),

Paklenica – Young boys 0:3 (Šušak 3).

Redoslijed na ljestvici: Murvica 16, Young boys TI 15, Višnjik 15, Bili brig , Sinjoretovo, Raštane kanela 14, Kontra 10 i Toranado Bibinje 10,Brodarica 7, Paklenica 6, Bači i Rupalj 4, Mali cafe 2, Ugljan 0 bodova.

Na listi strijelac vodi Mateo Rončević (Murvica) sa 13 postignutih zgoditaka.

Izdvojeno

06. srpanj 2020 23:14