Već od početka susreta vidjela se razlika u kvaliteti ŽNK Osijek i domaće ekipe Donat

DONAT – OSIJEK 0:5 (0:3)

ZADAR – Igralište Stanovi

Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac)

Pomoćnici: Kraljević i Agičić

Strijelice: 0:1 Lojna (4), 0:2 L. Balić (12), 0:3 Medić (33), 0:4 L. Balić (51), 0:5 Blažević (80)

Najbolja igračica: Lorena Balić (Osijek)

DONAT: Adamović, Burčul, Serdar, Šarić, Čubić (od 76. Rožić), Mijoč, E. Balić, Đukić (od 76. Kevrić), Savčić (od 72. Klapan), Goja (od 54. Dubravica), Ivandić

Trener: Jure Perković

OSIJEK: Belaj, Bulut, Andrić, Nevrlka (od 46. Živković), L. Balić, Lojna (od 46. Joščak), Medić (od 46. Blažević), Andrlić (od 46. Bojčić), Kunštek, Kovačević (od 46. Štimac), Lubina

Trener: Igor Budiša

Već od početka susreta vidjela se razlika u kvaliteti prvaka Osijeka i domaće ekipe Donata. Napadački raspoložene gošće došle su u četvrtoj minuti u priliku za zgoditak kojeg nije propustila postići kapetanica Izabela Lojna za vodstvo.

Nakon toga svim mogućim „oružjima“ napadaju gošće, a vratarica domaće ekipe Nensi Adamović brani udarce Andrlić, Lojne, Lorene Balić dva puta.

No ne odustaju gošće u napadima i u 12. minuti lijepom kombinacijom napadačkog reda pretvaraju u vodstvo od 2:0, gol je dala L. Balić.

Do kraj prvog dijela pao je još jedan zgoditak u mrežu Zadranki. U drugom dijelu oba trenera su izvršili dosta izmjena, gošće su još dva puta bušile domaću mrežu za visoku pobjedu.

03. svibanj 2024 20:11