SportPARAATLETIČARI

Veliki uspjeh na Europskom prvenstvu: Vladimir Gašpar srebrni!

Piše I.G.
7. lipnja 2021. - 10:28

Zadranin Vladimir Gašpar osvojio je srebro s 36,02 m. u posljednjoj disciplini natjecanja u poljskom Bydgoszczu na 7. Europskom paaraatletskom prvenstvu u koplju, kategorije F41. Europski prvak je Nijemac Mathias Mester s 36,31m, a brončani je Turčin Faruk Omer Ilkin s 34,34m.

-Ovo natjecanje je za mene veliko iskustvo, jer mi je ovo drugo europsko prvenstvo i nakon bronce osvojio sam srebro. Sve u svemu za mene su to velike stvari i veliki uspjeh. Gledam dalje da budem još bolji u svojim rezultatima te na ljestvici, hvala svima na podršci, kazao je Vladimir Gašpar.

Podsjetimo da je Hrvatska je u poljskom Bydgoszczu osvojila ukupno deset medalja i to 4 zlata, 2 srebra i 4 bronce u konkurenciji 700 paraatletičara iz 43 zemlje, a hrvatske boje branilo je 4 paraatletičarke i 11 paraatletičara.

23. travanj 2024 21:58