Zadranima dva zlata i tri bronce!

Piše Ivica Gjergja
6. ožujka 2018. - 09:49
judo33

Sedam članova Judo kluba Zadar sudjelovalo je na Međunarodnom judo kupu Samobor 2018. Pored 551 natjecatelja iz 49 klubova i sedam država Zadrani su osvojili dvije zlatne i tri brončane medalje, pod vodstvom trenera Ante Zankija.

Tako je u konkurenciji mlađih kadeta i kadetkinja Marko Vrkić osvojio brončano odličje, dok je Nora Zekanović zauzela peto mjesto. U konkurenciji dječaka i djevojčica do 14 godina, Donat Martinović i Josip Klarin su osvojili zlatna odličja, a Mateo Blaslov i Donatella Bajlo osvojili brončana odličja.

-Odrađenim u Samoboru na jakom turniru sam zadovoljan, vidi se da imamo kontinuitet, tko god od naših članova uđe u borbu dobro se nosi sa svojim protivnicima, a sve je to dobro naučeno na treninzima, kratak je bio trener Ante Zanki.

05. svibanj 2024 13:23