Zadranima zlato i tri srebra!

Piše Ivica GJERGJA
30. listopada 2019. - 10:06
jk zadar t

Članovi JK Zadar nastupili su na međunarodnom memorijalnom judo turniru „Tajmir Nola“ u Makarskoj na kojem je nastupilo 366 natjecatelja 31 kluba. U dvorani gradskog sportskog centra Makarska, natjecalo se u uzrastima mlađih dječaka i djevojčica, dječaka i djevojčica, mlađih kadeta i kadetkinja i kadeta i kadetkinja.

Judo klub Zadar je na ovom natjecanju nastupio sa šest natjecatelja predvođenih trenerom Antom Zankijem. Mladi judaši i judašice Zadra su se natjecali u uzrastu starijih dječaka i djevojčica do 14 godina te su ukupno osvojili jednu zlatnu i tri srebrene medalje.

Tako su u konkurenciji dječaka do 14 godina, Petar Pavle Visković i Niko Miljanić osvojili srebrna odličja dok su Antonio Santini – Stajić i Damian Vučenović zauzeli peta mjesta.

U konkurenciji djevojčica do 14 godina, Ena Knez je osvojila zlatno, a Luna Miljanić srebreno odličje.

26. travanj 2024 08:54