SportJUG 11. KOLO

Zaslužena pobjeda Primorca, a Vodicama ostaje utjeha da su dobro igrali iako su izgubili četiri gola razlike

24. listopada 2020. - 19:31

PRIMORAC – VODICE 5:1 (0:1)

BIOGRAD – Igralište Kažimir i Silvio

Sudac: Luka Liković (Krvavac) 7

Pomoćnici: Radonić i Babić

Strijelci: 0:1 Marić (45), 1:1 Okechukwe (46), 2:1 Kevin (48), 3:1 Okechukwe (76), 4:1 Vodopija(78) 5:1 Paranić (84)

Najbolji igrač: Alexandar Klopp (Primorac)

PRIMORAC: Stojanov 7,5 , Kevin 7,5 , Birkić 7,5 , Ješe 8, Vodopija 7,5(od 80. Labus-) , Lazarevski  8, Klopp  8 (od 85.Galešić-) , Zelić 7,5 (od 59. Brkić-), Pranić 7,5, Okechukwe 7,5 (od 84. Čačić-), Jurišić 7,5.

Predstavnik kluba: Leo Šarić 7,5

VODICE: Mihaljević 7,5, Bajalica 6, Skočić 6,5, Marić 6,5 , Perica 6 , Tabula 6 (od 56. Šarin-), Martinović 6 (od 60. Galešić-), Spahija 6, Šare – (od 31. Prpić -), Kuman 6 (od 56. Knez-),Simeunović 6. Trener: Vjeran Simunić (6,5)

Izuzetno težak teren nije dozvoljavao igračima da prikažu sve što znaju i mogu. U petoj minuti domaćini su zaprijetili s 18. metara, slobodnjak je oštro izveo Lazarevski, vratar Mihaljević je odbio loptu koju prihvaća Vodopija u petercu. Pucao je, no obrana ju je odbila da bi Ješe ponovo tuka, a kapetan Skoćić se bacio i zaštitio gol.

I dalje napadaju domaćini, gosti pokušavaju kontrama no ne uspijevaju. U 22. minuti Kevin je krenuo iz svog dijela terena, predriblao nekoliko prepreka, ušao ispred vratara Mihaljevića, pucao, ali ovaj je već drugi put intervenirao i spasio svoj gol. Nije ih išao gol nikako. Samo dva minuta kasnije Pranić je ubacio za Zelića koji tuče glavom, ali je Mihaljević na visini zadatka i brani. Ponovo domaćini imaju prigodu, Klopp i Okechukwe su izigrali obranu gostiju no gola nema. U sam smiraj prvog dijela susreta Nikola Marić je dobio jednu dubinsku loptu primio ju i odmah tukao te pogodio suprotan kut gola Stojanova za vodstvo Vodica.

Na otvaranju drugog dijela - poravnanje rezultata. Kevin je lijepo ušao s lijeve strane ubacio za Okchukwe koji zabija za 1:1.

Samo minutu kasnije Klopp je uposlio Kevina, a ova iz kaznenog prostora lijepo matira Mihaljevića za 2:1. Ništa ne prepuštaju slučaju domaći igrači, redaju prigode i u 76. minuti zabija Okechukwe za 3:1. Samo dva minuta kasnije u kaznenom prostoru srušen je Kevin, a siguran realizator bio je Luka Vodopija za 4:1. Za kraj s kišom Pranjić je zabio i peti zgoditak za Primorac. Zaslužena pobjeda domaćina, a Vodicama ostaje utjeha da su dobro igrali, poglavito u prvom dijelu susreta.

23. travanj 2024 20:25