SportPROŠLOG VIKENDA

Završeno je juniorsko prvenstvo Zadarske županije u šahu, evo imena pobjednika u svim kategorijama

Piše Zadarski.hr
20. rujna 2021. - 19:11

Juniorsko prvenstvo Zadarske županije u šahu održalo se od 17. – 19. rujna 2021. u prostorijama šahovskog kluba Casper. Turnir je organizirao i sudio Veljko Šagi.

Nastupilo je 11 juniorki i juniora. Prvo mjesto s 5 pobjeda iz 5 partija osvojio je Josip Jakšić iz šahovskog kluba Casper. Drugo mjesto osvojio je Josip Birkić iz šahovskog kluba Goran iz Bibinja s osvojena 4 boda. Treće mjesto osvojio je Šimun Mrkić iz šahovskog kluba Zadar s 3.5 osvojena boda.

Od juniorki najbolja je bila Noemi Bedić iz šahovskog kluba Casper s osvojena 2 boda. Druga je bila Nikolina Dokoza iz šahovskog kluba Casper s osvojena 2 boda.

26. travanj 2024 20:38