Sport"SONIKSI" ZAPELI

"Ženski rezultat" u Jazinama: Sonik Puntamika zaostala dva koša za Goricom

Piše Dražen Žura
14. svibnja 2021. - 20:03

ZADAR – Dvorana " Jazine". Bez gledatelja. Sonik – Puntamika – Gorica 54 :56 ( 8 :13 , 17:12 ,10:15,19:16).

Suci: Kardum , Peić , Pavičić.

SONIK-PUNTAMIKA: Vladović (14) , Palčić , Rašić (8) , Runjić (6) , Šarlija (8) , Cvitković ( 5) , Vručinić , Zelanto , Zovko , Manojlović , Gospić (10) , Petani (3).

GORICA: Majcunić (4) , Kalajžić (13) , Mašić (5) , Savić , Sokol , Pavlović (4) , Mazalin (20) , Uljarević (8) , Baković (2) , Kapusta.

Sonik – Puntamika nije uspjela preskočiti Goricu koja je tako "dvokorkom" stigla u poluzavršnicu digravanja za prvaka Hrvatske, suparnik im je Zadar. Serija na dvije pobjede počinje u ponedjeljak u dvorani " Krešimir Ćosić".

Tko nije gledao zasigurno će teško povjerovati kako je u 5.minuti na semaforu pisalo 3:8, međutim, ništa dojmljivije nije završilo ni poluvrijeme. Jer, 25:25, doista, zahtjeva pitanje: Je li riječ o kraju prve četvrtine! Nastavak?

Življe od domaćina, ranije, ozbiljno "načetima" utjecajem koronavirusa, odigrali su gosti , dok se s obje strane moglo vidjeti po dvije "trice". Iza toga, Gorica se neko vrijeme držala na plus sedam, međutim , nakon kratkotrajnog približavanja, 41:44, , ali su ubrzo tri lopte doslovce darovali.

Dovoljno da se Gorica ubačajima Kalajžića i Mazalina, odvuče na deset viška, onda je i njima stao napad, Runjićeva dva poena , te tri poena Vladovića, potom i Petanija, odgurali su utakmicu u rezultatsku neizvjesnost. Rašić je u zadnjem napadu promašio tricu za pobjedu zadarske momčadi.

25. travanj 2024 17:32