SportMORNAR VS. ZADAR

Žestoka utakmica u Baru: Zadar je neko vrijeme imao prednost, a onda je ‘proradio‘ Needham...

Piše Dražen Žura
4. ožujka 2021. - 20:10

BAR – Dvorana "Topolica". Bez gledatelja. Mornar – Zadar 77:71 (18:21 , 20:20,24:11, 15:19).

Suci: Ivan Stefanović (Srbija), Ernad Jarović (Bosna i Hercegovina), Edo Javor (Slovenija).

BAR:Gabriel (12) , Needham (20) , Jeremić (12), Gordić (6), Šehović, Smith(6), Mugoša, Lazić (5), Vujošević, Vranješ (5), Bjelica (3), Luković(8) .

ZADAR: Carter (14) , Jordano (9), Justice (13), Palokaj, Brala, Vuković(6), Bursać (1),  Junaković, Mavra (11) , Onuaku (17), Planinić.

Zadar nije uspio u Baru, Mornar je ipak razina više, međutim, zbog nekoliko slabo smišljenih napada u trećoj dionici u kojoj se na drugoj strani domaćinu dozvolilo da se razmaše, poraz je rano "svjetlio"!

Inače, Zadar je neko vrijeme imao prednost, onda je Mornar, u dva navrata napravio seriju 11:0, ali se Zadar uvijek vraćao. Nažalost dogodila se spomenuta slaba četvrtina. Istina, Zadrani su u 35.minuti bili na minus dva, na njihovu nesreću opet je proradio Needham, zabio je dvije trice, Lazić jednu, dovoljno za pobjedu Mornara.. Utakmicu je pak s tri poena zaključio Jordano.

26. travanj 2024 11:50