Strijelci: 0:1 Brkić (37), 1:1 Pehar (48), 2:1 Marić (75)

NERETVA: Kozina, Kuran, Prskalo, Jelavić, Marić, Zovko (od 72. Jerković), Pehar (od 78. Medić), Miličević (od 46. Ljubić), Raguž, Rodin, Ćupić (od 46. Okić)

Trener: Armando Marenci

PRIMORAC: Stojanov, Brkić, Ješe, Vodopija (od 68. Lokin (od 81. Filfla), Klopp, Lazarevski, De Angelis (od 60. Birkić), Reza (od 69. Kevin), Pranić, Okechukwu, Jurišić

Trener: Krešimir Sunara

Neretva je u Metkoviću svladala Primorac iz Biograda. Iako su Biograđani imali vodstvo, zgoditak je u 37 minuti postigao Brkić,  domaćini su poravnali nakon zgoditka Pehara, a drugi zgoditak za domaćina postigao je Marić u 75. minuti. Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao.

ZMAJ (M) – HV POSEDARJE 2:0

MAKARSKA – Igralište SC Makarska

Sudac: Luka Liković

Pomoćnici: Radonić i Babić

Strijelci: 1:0 Božić (54), 2:0 Tomaš (90+3)

ZMAJ (M): Jurić, Lozina, Serdarević (od 89. Mravičić), Tomaš, Kovačević, Novak (od 75. Gojak), Šalinović, Rašić, Kirevski (od 46. Rudelj), Ljubičić (od 80. Mihalj), Božić

Trener: Darko Vlatković

HV POSEDARJE: Ivančić, Pedišić (od 78. Babić), Klanac (od 63. Surać), D. Torbarina, Rodić (od 46. Kovač), Smokrović, Jurić, Remšak (od 80. Jurjević-Adžić), Brkić, Jurjević, K. Torbarina

Trener: Kristijan Tuta

Zmaj iz Makarske je na svom igralištu ostvario od 11 odigranih utakmica devet pobjeda i dva neodlučena rezultata. U ovom devetom „pao“ je HV Posedarje, koje je u jesenskom dijelu u Posedarju na igralištu Gordan Demo porazilo Zmaja minimalnim rezultatom od 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je u 62. minuti Smokrović. Ovom pobjedom od 2:0 a strijelci su bili Božić i Tomaš, Zmaj se revanširao za jesenji poraz.

26. travanj 2024 12:19