POGLEDAJTE SVA TRI GOLA NAŠIH VATRENIH U PRVOM POLUVREMENU!

Piše SN
10. listopada 2019. - 23:37
pp_hrvatska_madjarska15-101019
KRAJ PRVOGA POLUVREMENA - Vatreni su furiozno ušli u susret, od prve se minute osjećala velika želja za pobjedom. Luka Modrić je prema tom cilju napravio golemi korak već u 5. minuti susreta kada je praktički sve napravio sam i poentirao za rano vodstvo na prepunom Poljudu. Hrvatska je nastavila s velikim pritiskom, a uvjerljiva dominacija naših nogometaša urodila je plodom u 24. minuti kada je čudesnom majstorijom Bruno Petković zatresao mrežu. Bio je to pogodak kakav se rijetko viđa u velikom nogometu! Za euforiju na Poljudu i velikih 3:0 pobrinuo se ponovno Petković svojim drugim golom u 42. minuti. Loša vijest je žuti karton Marcela Brozovića koji zbog akumuliranih kartona neće moći nastupiti protiv Walesa u nedjelju.

24. travanj 2024 10:43