Domaći nogomettreća hnl jug

Junak i Zadar odigrali neriješeno, pala su četiri gola unatoč teškim uvjetima na travnjaku

Piše Mišo Guilć
27. studenog 2021. - 16:49

Bez pobjednika su odigrali Junak i Zadar po teškom terenu kojeg je kiša dobro natopila, ali prikazano kod obje momčadi bilo je i više nego dobro s obzirom na spomenutu okolnost.

Zadar je poveo golom Blaževića koji je na drugoj vratnici iskoristio ubacivanje s desne strane, ali samo dvije minute poslije odgovorio je Vučković pogodivši s 12 metara za 1:1. Novo vodstvo gostima opet je donio opasni Blažević, na jednak način kao i kod prvog, naciljavši gol s druge stative u posljednjoj minuti prvog dijela.

Junak je u nastavku bio puno opasniji, prijetio je iz svih pozicija, ali odličan je bio Pinčić u pregršt navrata. Ipak, u 67. je bio nemoćan kada mu je Mastelić izašao "jedan na jedan" i pritom pogodio za konačnih 2:2.

26. travanj 2024 13:55