Strani nogometsve je otvoreno

Dramatična završnica na San Siru: briljatnim potezom hrvatski reprezentativac doveo Milan u vodstvo, poravnao Ronaldo iz kaznenog udarca

13. veljače 2020. - 23:02

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Milan i Juventus su na San Siru odigrali 1-1, a pogodak za domaći sastav zabio je Ante Rebić.

Hrvatski reprezentativac je postigao pogodak u 61. minuti, a izjednačio je Cristiano Roanldo iz jedanaesterca u 90. minuti.

Uzvrat je 4. ožujka u Torinu.

Milan niti desetu utakmicu u nizu nije uspio pobijediti Juventus. Međutim, ovoga puta barem nije izgubio kao u zadnjih devet susreta.

Domaćin je bio bolji, imao je nekoliko odličnih prilika, no 'nevidljivi' Juve se spasio u posljednjim trenucima susreta.

Milan je dominirao u prvom dijelu, ali nije uspio iskoristiti niti jednu od tri izgledne prilike. U petoj minuti zaprijetio je Ante Rebić, u 22. minuti Davide Calabria, a u 28. ponovo Rebić, međutim Gianluigi Buffon je sva tri puta od...

04. svibanj 2024 04:58