Strani nogometLiga prvaka

Pašalić i Rakitić asistenti, Chelsea razbio Juve, u Barceloni, Lilleu i Malmou neizvjesno do samog kraja

Piše Toni Bilić
23. studenog 2021. - 23:01

Europski prvak Chelsea nadigrao je Juventus s 4:0 i tako uzvratio ‘staroj dami’ za poraz u Torinu prije dva mjeseca. Chelsea se tako izbio na prvo mjesto skupine H Lige prvaka, a Juventus je već ranije izborio osminu finala. Engleska momčad od početka je bila bolja, u vodstvo ih je u 26. minuti doveo Chabolah. Nakon kornera je loptu prsima odbio Rüdiger, došla je do Chabolaha, koji je zabio iz blizine. Juveovi igrači tražili su prekršaj na Bonucciju ili ruku Rüdigera, sve je provjerio VAR i potvrdio pogodak.

Dvije minute nakon toga gosti su bili na korak od izjednačenja, Morata je prebacio vratara Mendyja, ali je loptu stigao Thiago Silva i spriječio da ona uđe u gol. Chelsea je početkom drugog poluvremena potpuno slomio goste, u 56. minuti James je zabio snažnim udarcem isk...

26. travanj 2024 03:28