Strani nogometstrava i užas

Pogledajte stravične prizore s utakmice Argentine i Saudijske Arabije: igrač je nakon brutalnog sudara nepomično ostao ležati na travnjaku, njegov vratar briznuo u plač

Piše SPORT SD
22. studenog 2022. - 13:39

Saudijska Arabija režirala je jednu od najvećih senzacija u povijesti Svjetskih prvenstava kada je 1. kolu skupine C s 2:1 porazila Argentinu.

Lionel Messi već je u 10. minuti realizirao jedanaesterac i doveo svoju reprezentaciju u prednost, a nakon što su Argentini u prvom dijelu poništena čak tri pogotka, činilo se da Saudijcima prijeti pravi potop. Međutim, drugo poluvrijeme donijelo je potpuno drugačiju sliku...

Saleh Al Shehri i Salem Al Dawsari odmah su na startu nastavka u potpunosti preokrenuli rezultat i šokirali Argentince. Messi i ekipa pokušali su se vratiti, ali nisu uspjeli, a u posljednjim minutama svjedočili smo i jednoj stravičnoj sceni.

Vratar Saudijske Arabije Mohammed Al Owais skočio je u pokušaju da izbije loptu te pritom koljenom nokautirao svog sui...

26. travanj 2024 16:46