Strani nogometnokautirani

Potres na Santiago Bernabeu: City napravio veliki preokret, Zidane za uzvrat ostao bez ključnog igrača

Piše Toni Bilić
26. veljače 2020. - 23:12

Manchester City je preokretom u završnici utakmice slavio s 2:1 kod Real Madrida na Santiago Bernabeuu i napravio veliki korak prema plasmanu u četvrtfinale Lige prvaka. Nakon što u prvom poluvremenu nije bilo golova, Real je vodio od 60. minute, nakon toga je 'kraljevski klub' dominirao te imao prilike i za drugi gol, ali ključni trenutak zbio se u 78. minuti, kada je Gabriel Jesus glavom zabio za izjednačenje. Samo pet minuta poslije De Bruyne je iz jedanaesterca pogodio za potpuni preokret.

City se tako kući vraća pjevajući, a Real je pred ispadanjem u ranoj fazi. Nakon što su 'kraljevi' Ligu prvaka osvojili tri sezone zaredom, prije godinu dana su ispali u osmini finala, a sada im prijeti ista sudbina. Inače, utakmica sve do vodstva Madriđana nije opravdala epitet derbija ove fa...

26. travanj 2024 11:47