StoryEditorOCM
4 kantunaZBIRNA LISTA

Poznata su imena svih kandidata koji će se natjecati za zastupnička mjesta u Saboru iz IX. izborne jedinice, ima i iznanađenja

Piše Zadarski.hr
30. ožujka 2024. - 17:24

Objavljena su imena svih kandidata na ukupno 18 lista koji će se natjecati za mjesta u Saboru u IX. Izbornoj jedinici.

Na listama nema previše novih iznenađenja osim onoga da Enio Meštrović nije nositelj liste Ričard u našoj izbornoj jedinici već će to biti u X. izbornoj jedinici.

Ostala imena pogledajte u nastavku:

 

 

1.  AUTOHTONA – HRVATSKA STRANKA PRAVA – DRAŽEN KELEMINEC – A – HSP – DRAŽEN KELEMINEC

  1. Elvis Meić-Sidić

  2. Paško Ujaković

  3. Mate Gotovac

  4. Tanja Mesaroš

  5. Ivica Bašić

  6. Marija Mioč

  7. Anto Vukadin

  8. Petar Milavić

  9. Snježana Pletikosa

10. Krešimir Baković

11. Kristina Vukadin

12. Josip Mesaroš

13. Kristina Ujanović

14. Ljilja Vukadin

 

2. FOKUS, REPUBLIKA

  1. Goran Šimić

  2. Nikša Kulušić

  3. Mirjana Plečko

  4. Filip Jagarinec

  5. Lorenzo Ujević

  6. Šime Martinović

  7. Sanda Poličak Kokić

  8. Martina Krpetić

  9. Mira Lučev

10. Ante Čubrić

11. Antonela Garofulić

12. Slađana Pavlović

13. Slaviša Pavlović

14. Ivan Gulam

 

3. ODLUČNOST I PRAVEDNOST – OIP

  1. Denis Marić

  2. Dino Erceg

  3. Marko Grbić

  4. Miljenka Prenđa Sarić

  5. Ronald Galić

  6. Dragan Ostojić

  7. Frane Nekić

  8. Julia Brajičić

  9. Andrija Samardžija

10. Augustin Benić

11. Radmila Perić

12. Iva Zadelj

13. Zoran Gašperov

14. Ivica Svaguša

 

4. STRANKA IVANA PERNARA

  1. Daniel Mijatović

  2. Samanta Knežević

  3. Danijel Baltić

  4. Andrea Novaković

  5. Kristian Šuljak

  6. Tina Almić

  7. Dolores Milovac

  8. Grgo Plazina

  9. Nikolina Ujanović

10. Ivan Đurić

11. Luka Mohenski

12. Robert Buzov

13. Hana Bekina

14. Branko Buzov

 

5. AKCIJA ZA PROMJENE

AGRARNA STRANKA – POKRET ZA HRVATSKU POLJOPRIVREDU

  1. Marko Jelić

  2. Ivica Žuvela

  3. Marko Grubelić

  4. Kristina Perić

  5. Bruno Mišlov

  6. Snježana Jolić

  7. Sanja Radin-Mačukat

  8. Jasminka Tomić

  9. Sanja Lulić

10. Jelena Kaić

11. Ante Šeparović

12. Lidija Slavić

13. Zlatko Ćesić

14. Goran Mladenović

 

6. DOMOVINSKI POKRET – DP

PRAVO I PRAVDA

  1. Damir Biloglav

  2. Ivan Šipić

  3. Predrag Mišić

  4. Ive Ćaleta-Car

  5. Frane Tokić

  6. Danijel Kotlar

  7. Miro Moro

  8. Anamarija Frankić

  9. Snježana Kuliš

10. Jelena Grgić

11. Marija Šarac

12. Danica Žarko

13. Snežana Žaja

14. Damjan Vucelić

 

7. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ

HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS

HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS

HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS

HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU

  1. Ivan Malenica

  2. Šime Erlić

  3. Ante Sanader

  4. Branka Juričev-Martinčev

  5. Josip Bilaver

  6. Ivan Bugarin

  7. Hrvoje Zekanović

  8. Ante Babić

  9. Jakov Vetma

10. Nikolina Baradić

11. Perica Bosančić

12. Jure Brižić

13. Tonči Glavina

14. Željko Burić

 

8. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP

HRVATSKO BILO

HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA – HDSS

  1. Željko Glasnović

  2. Angelo Žilić

  3. Marko Skejo

  4. Luka Podrug

  5. Ana Nimac

  6. Ivanka Špralja

  7. Lucija Skorup

  8. Gordana Putnik

  9. Helena Mišković Dužević

10. Ivona Špralja

11. Mladen Bobić

12. Albert Božulić

13. Anto Komljen

14. Mate Lukić

 

9. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ

  1. Slobodan Dević

  2. Ivica Mikulić

  3. Miranda Jamnicki Doimi Di Delupis

  4. Nenad Klarić

  5. Ive Miletić

  6. Vesna Paleka

  7. Nathalie Dijoux Bralić

  8. Ante Katalinić

  9. Željka Baričević

10. Ena Blagojević

11. Mario Zrilić

12. Jasminka Kekić Žepina

13. Silvija Hlubni Baraba

14. Božidar Lokin

 

10. JAVNO DOBRO

  1. Marjana Botić

  2. Ivan Tešija

  3. Željan Jurlin

  4. Mirta Tomas

  5. Zrinka Matković Viculin

  6. Vjeran Duvnjak

  7. Roberto Jenjić

  8. Tatjana Paun

  9. Nina Velčić Busanić

10. Mario Živković

11. Tea Kurtić

12. Slaven Šimić

13. Ladislav Radoslović

14. Arsen Mujagić

 

11. MOST

HRVATSKI SUVERENISTI

HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA – HKS

NEZAVISNA LISTA MLADIH – NLM

  1. Miro Bulj

  2. Ivan Matić

  3. Milija Baldić-Lukšić

  4. Ivan Šustić

  5. Biserka Grgin

  6. Ivana Ševo

  7. Marina Paškalin

  8. Ivica Ledenko

  9. Željana Popić

10. Mihovil Klarić

11. Marijan Jurić

12. Petar Maretić

13. Ivan Andabak

14. Klara Bušić

 

12. MOŽEMO! – POLITIČKA PLATFORMA

  1. Maja Šintić

  2. Ivan Slavica

  3. Ana Šimić

  4. Marko Lukavac

  5. Nina Miličević

  6. Ivica Smoljan

  7. Silvana Čeko Jurišić

  8. Zdravko Belušić

  9. Iva Ivas

10. Dušan Miloš

11. Antonija Letinić

12. Jere Meić

13. Petra Hrašćanec

14. Dunja Gusić

 

13. RADNIČKA FRONTA – RF

  1. Boris Mijakovac

  2. Lujana Paraman

  3. Toni Bedalov

  4. Anđelka Antulov

  5. Ivan Barić

  6. Katarina Nemet

  7. Ivo Matulić

  8. Goran Kauzlarić

  9. Borislava Vulić

10. Gordana Žic

11. Slaven Kupina

12. Margarita Zikollaj Barbarić

13. Bela Nadj

14. Mario Markovina

 

14.  RIČARD NEZAVISNI

  1. Marin Pijaca

  2. Drita Dunatov

  3. Rino Rados

  4. Anadia Kožul

  5. Željko Krizman

  6. Adela Frank

  7. Vito Dovranić

  8. Lucia Matešić

  9. Marko Žorž

10. Antonia Meštrović

11. Ivan Jurković

12. Brankica Matulj

13. Srđan Čuklin

14. Davor Olić

 

15. SOCIJALDEMOKRATI

ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS

PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ – PGS

HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – LABURISTI

DEMOKRATI

  1. Franko Vidović

  2. Renata Sabljar-Dračevac

  3. Marijan Starešinić

  4. Radoslava Gregov

  5. Mario Draušnik

  6. Ankica Kosovec-Krželj

  7. Mladen Matijašec

  8. Zlatko Vuić

  9. Diana Martinović

10. Ana-Marija Čule Ivkić

11. Fabiana Vidović

12. Ivan Kozolić

13. Antonija Šmisl Matkić

14. Josip Mandić

 

16. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP

CENTAR

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS

“DALIJA OREŠKOVIĆ I LJUDI S IMENOM I PREZIMENOM” – “DO I SIP”

NARODNA STRANKA – REFORMISTI – REFORMISTI

GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS

  1. Sabina Glasovac

  2. Tonči Restović

  3. Irena Dragić

  4. Igor Skoko

  5. Branko Grčić

  6. Nataša Delonga Poparić

  7. Daniel Radeta

  8. Ružica Jakšić

  9. Karlo Klarin

10. Ivana Vučenović

11. Ivana Perišin

12. Zdenko Jukić

13. Anja Ramadža

14. Petar Vrvilo

 

17. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA – SHZ

  1. Miljenko Marić

  2. Nikola Šimić

  3. Augustina Rimanić

  4. Anamarija Ćurković

  5. Zlatko Dundović

  6. Dragan Govorčin

  7. Danijela Budanović

  8. Nives Kaurloto-Vučinović

  9. Vinko Klarić

10. Gordana Milin

11. Slavko Burčul

12. Anđelka Krneta

13. Julije Jelaska

14. Gašpar Bilić

 

18. UMIROVLJENICI ZAJEDNO – POLITIČKA PLATFORMA – UMIROVLJENICI ZAJEDNO

STRANKA UMIROVLJENIKA – SU

BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO – BUZ

DEMOKRATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – DSU

  1. Duško Vuković

  2. Anđelko Duvančić

  3. Marko Mijić

  4. Robert Pelicarić

  5. Zvjezdana Rončević Hrs

  6. Martina Matacin

  7. Katarina Nekić

  8. Vladimir Hrs

  9. Carla Santin

10. Anita Merle

11. Boris Frakin

12. Paola Babajko

13. Božo Nekić

14. Jelena Vuković

04. travanj 2024 23:17