SportKUP NINA

Kontrol biro Teatro bar je prvi potvrdio četvrtfinale, a sa dvije pobjede istu ambiciju “grije” i Žerava

Piše Robert ZORIĆ
24. srpnja 2023. - 08:41

Prvi četvrtfinalist ninskog turnira je ekipa Kontrol biro Teatro bar, koji su prolaz među osam najboljih osigurali na impresivan način. Osim stopostotnog učinka u tri utakmice, momčad Dina Kevrića ostvarila je i impozantnu gol razliku od 19:2.

TASTY FOOD WELLCOME PRODUCTION PAG – MNK AZINE 9:4

TASTY FOOD WELLCOME PRODUCTION: Novak, Miljanić (1), Crljenko (3), Šćrbec (2), Bruno Škoda (3), Ml. Čavić. Voditelj: Antonio Maržić.

MNK AZINE: Jović, Tomis. Proroković, Hrv. Proroković (1), Šime Peša (2), Mate Veršić, Šestan (1), Paleka. Voditelj: Ante Surić.

Pag se prvom pobjedom vratio u život nakon poraza u prvom kolu, a nevjerojatan je način na koji su se ugasile Azine. Igrači iz Ninskih stanova u prvih su desetak minuta poveli 3:0, da bi Pažani već do poluvremena preokrenuli na 4:3. U redovima Paga, koji nije imao pravog golmana, valja istaknuti 16-godišnjeg Bornu Škodu, strijelca tri vrlo važna gola u trenucima kad se “lomio rezultat”.

KONTROL BIRO TEATRO BAR – BEACH BAR BATELA PRIVLAKA 7:1

KONTROL BIRO TEATRO BAR: Škoda, Zanki (3), Genda (3), Zdrilić (1), Režan (1), F. Anić. Voditelj: Dino Kevrić.

BEACH BAR BATELA: Dominović, Zv. Glavan, Bruno Glavan, Savić, Frane Bašić (1), Perinić, Mrdelja. Voditelj: Stipe Glavan.

Tko će kome, ako ne svoj svome, potvrdio je to Jurica Zanki. Kapetan ekipe Kontrol biro protiv svojih je Privlačana sa tri pogotka u prvom poluvremenu, trasirao put kao uvjerljivoj pobjedi jednog od favorita turnira. Privlačani su ostali dužni,očekivalo se više od njih. a nije bio zadovoljan ni Ivica Mustać Stole, vlasnik Beach bara Batela.

MNK ŽERAVA – MNK JASENICE 6:3

MNK ŽERAVA: Marin Jurlina, Marko Jurlina, St. Dundović (1), Baljak (3), Kalac (1), Zubčić (1). Voditelj: Marko Jurlina.

MNK JASENICE: Tom. Baričević, Iv. Šarlija (1), Nekić, Borna Baričević, Božić, St. Vulić (1), Josip Baričević, Josip Šarlija (1), Tomislav Baričević, Jakov Baričević, Luka Baričević. Voditelj: Marko Baričević.

Žerava u ljubičastim dresovima, poput ljubičice viole, ili ako hoćete igru riječi - instrumenta viole; odsvirali su Marko Jurlina i prijatelji još jednu odličnu partituru. Druga pobjeda, osim što im otvara vrata prolaska u fazu eliminacija, uz roster igrača koji imaju te prikazanu igru, Žeravi grije ambicije za ozbiljnije ostvarenje na ninskoj Dvorini.