SportTREĆA NL JUG 13. KOLO

Posedarskim Vitezovima bod u Vodicama, donio ga kapetan Josip Jurjević zgoditkom u 4. minuti sudačke nadoknade!

Piše I. Gjergja
11. studenog 2023. - 20:41

Iako su posedarski Vitezovi poveli i igrali dobro u polju, na kraju su spašavali bod kojeg je zgoditkom u 4. minuti sudačke nadoknade donio kapetan Josip Jurjević. Nakon što je Jordan već u četvrtoj minuti pogodi mrežu za 1:0, sve do 56. nije se mijenjao rezultat. U toj minuti Malenica je izjednačio na 1:1, da bi Roko Jurić, dojučerašnji igrač Viteza, kreirao preokret domaćih na 2:1 u 87. minuti. Nisu se Vitezovi predavali te je kapetan Jurjević svojim zgoditkom u smiraj susreta poravnao na 2:2.

VODICE – HV POSEDARJE 2:2

VODICE – Igralište SC Rašice. Sudac: Josip Žeravica. Pomoćnici: Hajduk i Kurtović.

Strijelci: 0:1 Jordan (4), 1:1 Malenica (56), 2:1 Jurić (87), 2:2 Jurjević (90+4).

VODICE: Benat, Spahija, Sarić, jurić, Prpić, Fuštin, Silov, Markota, Škugor, Petričević. Još su igrali: Malenica, Gulam, Pilipac, Ledenko. Trener: Klaudio Vuković.

HV POSEDARJE: Pinčić, Pedišić, Ivandić, jordan, Begonja, Čurjurić, Knežević, Čirjak, Bačić, Zebić, Jurjević. Još su igrali: Zdilić, Kevrić. Trener: Marko Pinčić.

03. svibanj 2024 01:27