HERMES ANALITIKA -SONIK PUNTAMIKA 77:88 (22:22, 22:23:18:20, 13:23).

ZAGREB – Dvorana Dražena Petrovića. Gledatelja 150.

HERMES ANALITIKA: Rajić 14, Kalpić 6, Perić 13, Šimović, Ljubičić 11, Svoboda 9, Krstanović, Kordić 17, Gazić, Anzulović 7,Krajnović.

SONIK PUNTAMIKA: Palčić 14, Segarić 17, Jurjević 11, Jurica, Jukić 21, Špralja 10, Petani 5, Banić 8, Jošić, Bašić, Jerkov, Popić 2.

Nakon završene utakmice i izvrsne pobjede kompletna igrački i rukovodni dio Sonik Puntamike okupili su se na centru Draženova doma i zapjevali onu poznatu pjesmu : „Večers je naša fešta“!  Pala je Hermes Analitika zasluženo, a kada se analitički sagleda susret vidljivo je da je „Punta“ imala, osim prve četvrtine koja je završena 22:22, u ostale tri četvrtine pobjede, ta da je zaslužano na kraju trijumfirala.

Suvereno su igrači trenera Šime Kraljevića vladali situacijom u igri u Draženovu domu, očevidno je da je trener pronašao pravu igru koja donosi i rezultat – pobjedu. Jedanaest koševa nije velika razlika za Puntu, no mora se reći da je Hermes bio domaćin i da na njegov mlin ide voda, no ovaj put su bili nemoćni, te je voda išla na mlin Punte.

Jukić sa 21, Segarić 17 i Palčić 14 koševa, bile su vodonoše pobjede i najbolji igrači na susretu kod Sonik Puntamike, a kod Hermesa Filip Kordić sa 17 koševa.

26. travanj 2024 11:20