SportKATEGORIJA DO 71 KG

Zadarski reprezentativac Petar Krešimir Knežević donosi broncu sa 60. izdanja "Beogradskog pobjednika"!

2. travnja 2023. - 19:32

Hrvatski prvak u polusrednjoj kategoriji do 71 kg, zadarski reprezentativac Petar Krešimir Knežević (19) osvojio je broncu na 60. „Beogradskom pobjedniku“. Knežević je na putu do polufinala pobijedio predstavnike Austrije i Maroka, a u borbi za finale podijeljenom odlukom sudaca 4:1 izgubio je od domaćeg predstavnika Srbije Igora Rogića.

Petar Krešimir Knežević je u polufinalu boksao tri vrlo dobre runde protiv iskusnijeg domaćeg boksača Rogića, koristio hitrinu i bolju tehniku, a sporiji, ali iskusniji Rogić je strpljivo neutralizirao napade Kneževića i uzvraćao snažnim kombinacijama. Suci su u bodovanju dali prednost domaćem boksaču, a Knežević i treneri Mario Preskar i Danijel Vekić mogu biti više nego zadovoljni prvim nastupom na najstarijem europskom turniru i osvojenim odličjem.

Petar Krešimir i njegovi treneri zaslužuju sve čestitke na ostvarenom uspjehu i medalji s kojom se vraćaju iz Beograda.

08. svibanj 2024 00:07